Przemysłowe pompy ciepła, Agregaty wody lodowej. Centrale wentylacyjne. Przejdź do głównej zawartości
carrier-way-to-industry_h

Przemysł

Carrier oferuje wydajność, niezawodność i opłacalność, aby przyczyniać się do sukcesu zakładów przemysłowych i produkcyjnych. Rozwiązania Carrier oznaczają komfortowe i produktywne środowisko dla pracowników oraz optymalne warunki w zakresie chłodzenia, ogrzewania i jakości powietrza dla procesów produkcyjnych.
carrier-application-industrie-3D-view_pl

Kluczowe zalety

carrier-icon-snow-flake
Produkcja wody lodowej do -15°C
Produkcja wody lodowej o temperaturze do -6°C (średnia) lub do -15°C (niska) obejmuje określone zastosowania, takie jak systemy magazynowanie energii cieplnej i chłodzenie w procesach przemysłowych.
carrier-icon-high-efficiency
Wysoka wydajność przy pełnym i częściowym obciążeniu
Urządzenia z napędem inwerterowym oferowały zwykle bardzo wysoką wydajność przy częściowym obciążeniu, ale osiągnięcie tych parametrów oznaczało też niższą wydajność przy obciążeniu pełnym. Dzięki AquaForce® z inteligencją Greenspeed® można mieć jedno i drugie.
carrier-icon-advanced-monitoring-screen
Bezpośrednia kontrola i proaktywność zapewniają brak przestojów
Zaawansowana funkcja monitoringu stale gromadzi informacje na temat wyposażenia, aby móc przewidywać i zapobiegać utracie jego wydajności lub uszkodzeniom. To rozwiązanie umożliwia użytkownikom śledzenie i kontrolę wydajności systemu HVAC oraz zdalne podejmowanie działań zapobiegawczych i naprawczych, które mogą w znacznym stopniu przyczynić się do wydłużenia czasu eksploatacji urządzeń.
carrier-icon-gauge-smart-energy-management
Inteligentne zarządzanie energią
Zaawansowane rozwiązania sterowania, takie jak Carrier® PlantCTRL™, umożliwiają kontrolę systemu HVAC i optymalizują całą jego pracę, zapewniając tym samym maksymalną dostępność i minimalne zużycie energii. Dodatkowo firma Carrier projektuje, konstruuje i wdraża niestandardowe rozwiązania magazynowania energii cieplnej (TES) dla systemów HVAC o szczytowym zapotrzebowaniu na chłodzenie > 500 kW. Dzięki 100% kompatybilności z inteligentną siecią elektryczną rozwiązania TES zmniejszają wymaganą moc agregatów wody lodowej o 30% - 70%, zapewniają chłodzenie.Zobacz nasze produkty przeznaczone dla obiektów przemysłowych

carrier-video-screenshot-30kavize
AquaForce® PUREtec™ 30KAVIZE, air-cooled screw chiller. Dedicated to industry.

The AquaForce® Vision 30KAVIZE using HFO R-1234ze refrigerant is dedicated to Industry process applications (food manufacturing, chemicals, metal industries, pharmaceuticals, plastic and more), offering outstanding performances while being a cost-effective solution.

carrier-video-screenshot-30kav_low_brine_en
Seria AquaForce® 30KAV
dostępna z opcją niskiej temperatury medium
Seria AquaForce® 30KAV jest dostępna z opcją niskiej temperatury medium. Produkcja wody lodowej o niskiej temperaturze do -15 ° C z bardzo małymi spadkami ciśnienia spełnia wymagania specyficzne dla aplikacji chłodzenia procesowego.
carrier-video-screenshot-30kav_heat_recovery_en
Seria AquaForce® 30KAV
dostępna z opcjami odzysku ciepła
Seria AquaForce® 30KAV jest dostępna z opcjami odzysku ciepła, aby zaoferować bardziej zrównoważone rozwiązanie grzewcze wykorzystujące energię odnawialną dla zastosowań w procesach przemysłowych.