Przejdź do głównej zawartości
carrier-case-study-vatican-sky-view_h

Dziedzictwo kulturowe

Rozwiązania Carrier dla prestiżowych zabytków, budynków historycznych lub galerii sztuki zostały zaprojektowane nie tylko w celu dyskretnej ochrony dziedzictwa kulturowego i eksponowanych dzieł, lecz także w celu zapewnienia, że odwiedzający będą mogli je podziwiać w jak najlepszych warunkach.
carrier-application-cultural-3D-view_pl

Kluczowe zalety

carrier-icon-low-noise
Wyciszenie
Urządzenia Carrier są wyposażone w specjalne funkcje wyciszające ich pracę, dzięki czemu są praktycznie niezauważalne, a od strony akustycznej pozwalają uzyskać poziom "ciszy kościelnej".
carrier-icon-gauge-adaptability-load-variation
Precyzyjne dostosowanie do zmiany obciążenia
Warunki w budynkach zmieniają się w zależności od różnych czynników, w tym lokalnej strefy klimatycznej, pory dnia i liczby przebywających osób. Rozwiązania firmy Carrier, wyposażone w precyzyjne układy elektroniczne, sterują silnikami o zmiennej prędkości i dostosowują pracę urządzenia do zmieniającego się zapotrzebowania zaledwie w kilka sekund, co zapewnia wyjątkowy poziom komfortu i w konsekwencji minimalne zużycie energii.
carrier-icon-indoor-air-quality
Wysoka jakości powietrza w pomieszczeniach
Dzięki możliwości regulacji temperatury i wilgotności, a także zachowaniu optymalnej jakości i prędkości przepływu powietrza, rozwiązania Carrier mogą pomóc w zapewnieniu i precyzyjnym utrzymaniu mikroklimatu niezbędnego do ochrony cennych dzieł sztuki.
carrier-icon-gauge-smart-energy-management
Inteligentne zarządzanie energią
Praca w trybie nocnym, harmonogramy czasowe i precyzyjna kontrola temperatury w pomieszczeniu to kluczowe funkcje każdego urządzenia chłodzącego lub grzewczego instalowanego w muzeum. Dzięki zaawansowanym układom sterowania, takim jak Aquasmart® i Carrier® PlantCTRL ™, możemy całkowicie kontrolować działanie systemu HVAC i zoptymalizować całą jego pracę, zapewniając tym samym maksymalny komfort osób przebywających w pomieszczeniu i minimalne zużycie energii. Dodatkowo firma Carrier projektuje, konstruuje i wdraża niestandardowe rozwiązania magazynowania energii cieplnej (TES) dla systemów HVAC o szczytowym zapotrzebowaniu na chłodzenie > 500 kW. Dzięki 100% kompatybilności z inteligentną siecią elektryczną rozwiązania TES zmniejszają wymaganą moc agregatów wody lodowej o 30% - 70%, zapewniają chłodzenie i optymalizują warunki w pomieszczeniach.Poznaj naszą ofertę dla placówek kulturalnych

Referencje

carrier-case-study-vatican-sky-view
Kaplica Sykstyńska
carrier-case-study-raphael-rooms-banner_h
Komnaty Rafaela