Przejdź do głównej zawartości
1903-engineers-buffalo-forge-company_h

O Nas

Dzięki wynalazkowi Willisa Carriera w 1902 r., jakim była nowoczesna klimatyzacja, obecnie firma Carrier jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań grzewczych i chłodniczych. Tworzymy innowacyjne produkty i usługi, które przyczyniają się do polepszenia komfortu i wydajności na całym świecie.

1902-sackett-wilhelm-first-modern-air-conditioning-system_c
WYNALAZEK, KTÓRY ZMIENIŁ ŚWIAT

W 1902 r. Willis Carrier rozwiązał jeden z najbardziej palących problemów ludzkości, stwarzając możliwość kontrolowania warunków w pomieszczeniach wewnętrznych za pomocą nowoczesnej klimatyzacji. Dzięki jego wynalazkowi wiele branż może wspierać globalną wydajność, dbałość o zdrowie i komfort osobisty.

Dzisiaj produkty firmy Carrier można znaleźć na całym świecie, pojawiają się w niemal każdym aspekcie codziennego życia. Niezależnie od klimatu, jesteśmy w stanie zapewnić wygodne i korzystne warunki. Dbamy o stan światowych zasobów żywności, umożliwiając zachowanie jakości i świeżości jedzenia oraz napojów. Przyczyniamy się do polepszenia stanu zdrowia i samopoczucia, stwarzając możliwości transportu i dostawcy kluczowych zasobów medycznych przy zachowaniu wymaganych warunków. Zapewniamy rozwiązania, usługi i bazę wiedzy do propagowania budownictwa ekologicznego.

Jest to zaledwie zarys metod, dzięki którym firma Carrier sprawia, że świat staje się miejscem lepszym do życia, pracy i zabawy.

SPEŁNIANIE POTRZEB KLIENTÓW

Firma Carrier dostarcza na cały świat rozwiązania przeznaczone do szerokiego zakresu zastosowań związanych z ogrzewaniem, klimatyzacją, chłodzeniem itd.

carrier-residential-systems-keep-families-comfortable
Budownictwo mieszkaniowe

Miliony ludzi ufają renomie i wiedzy specjalistycznej Carrier w zakresie dostarczania wydajnych rozwiązań dla potrzeb ogrzewania i klimatyzacji budynków.

carrier-commercial-hvac-solutions-cool-office-buildings
Systemy komercyjne

Wyznaczając standardy w zakresie wydajności, efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju, Carrier oferuje rozwiązania w zakresie klimatyzacji, ogrzewania i kontroli budynków.

carrier-transicold-vector-trailer-refrigeration-unit
Chłodnictwo transportowe

Wyposażenie dla chłodnictwa transportowego, rozwiązania do monitorowania dostaw i oferta części zamiennych zapewniają bezpieczny i niezawodny transport żywności i napojów, a także materiałów medycznych i innych łatwo psujących się towarów, dostarczanych do osób i firm na całym świecie.

woman-hypermarket-fresh-vegetables
Komercyjne urządzenia chłodnicze

Nasze rozwiązania chłodnicze dla branży produktów spożywczych wykorzystują technologie nowej generacji w celu zachowania świeżości oraz zapewnienia bezpieczeństwa i poprawy wyglądu żywności i napojów dystrybuowanych w handlu detalicznym.

willis-carrier-portrait-1920-silhouette
NATURALNY PRZYWÓDCA

Firma Carrier od samego początku wykazywała talenty przywódcze. Wzięło się to nie tylko z faktu stworzenia całkowicie nowego, innowacyjnego produktu, ale również przez konsekwencje tego działania, czyli ustanowienie standardów odpowiedzialności za środowisko. Od 1994 r. stoimy na czele firm, które wycofują z użycia czynniki chłodnicze szkodliwe dla warstwy ozonowej, wdrażając równocześnie wiele z najwydajniejszych na świecie systemów grzewczych i chłodzących oraz klimatyzacji.

Głównym założeniem przyświecającym naszej działalności biznesowej jest ochrona środowiska naturalnego i ograniczenie zużycia ograniczonych zasobów na ziemi. Wiemy, jakie znaczenie ma zachowanie odpowiedzialnej równowagi między komfortem życia dzisiejszego dnia a światem, w którym będziemy żyć jutro.

Learn More
Wybrane przykłady
carrier-conservation-meter
Utrzymanie niskiej temperatury

Wskaźnik Carrier CO₂NSERVATION stanowi przykład naszego ciągłego zaangażowania w ochronę środowiska i nic nie wskazuje na to, że zwolni w najbliższym czasie.

blue-sky-lower-co2
Innowacyjne chłodnictwo

Dzięki wykorzystaniu do celów chłodzenia recyklowanego dwutlenku węgla (CO₂) zamiast syntetycznych czynników chłodniczych, Carrier pomaga zachować równowagę pomiędzy zrównoważonym rozwojem a wydajnością i osiągami komercyjnych systemów chłodniczych.

strawberries-in-containers
Przechowywanie truskawek w lodówce

Truskawki - zarówno delikatne, jak i smaczne - by dotrzeć z pola na talerz muszą odbyć naprawdę trudną podróż, a precyzyjna technologia Carrier sprawia, że staje się ona możliwa.

comfortable-girl-with-pet
Utrzymanie ciepła w naszych domach

Podczas gdy pogoda na zewnątrz jest poza naszą kontrolą, efektywne rozwiązania grzewcze Carrier zapewniają, że klimat wewnątrz pomieszczeń jest zawsze zgodny z naszym życzeniem.

Speak Up
Program Speak Up firmy Carrier oferuje wiele kanałów komunikacji umożliwiających zgłaszanie rzeczywistych, podejrzewanych lub potencjalnych naruszeń naszego Kodeksu etycznego za pośrednictwem jednej platformy dostępnej pod bezpłatnym numerem lub za pośrednictwem strony internetowej. Obie opcje umożliwiają anonimowe zgłaszanie takich wątpliwości.
Speak Up