Przejdź do głównej zawartości
1903-engineers-buffalo-forge-company_h

O Nas

Dzięki wynalazkowi Willisa Carriera w 1902 r., jakim była nowoczesna klimatyzacja, obecnie firma Carrier jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań grzewczych i chłodniczych. Tworzymy innowacyjne produkty i usługi, które przyczyniają się do polepszenia komfortu i wydajności na całym świecie.

1902-sackett-wilhelm-first-modern-air-conditioning-system_c
WYNALAZEK, KTÓRY ZMIENIŁ ŚWIAT

W 1902 r. Willis Carrier rozwiązał jeden z najbardziej palących problemów ludzkości, stwarzając możliwość kontrolowania warunków w pomieszczeniach wewnętrznych za pomocą nowoczesnej klimatyzacji. Dzięki jego wynalazkowi wiele branż może wspierać globalną wydajność, dbałość o zdrowie i komfort osobisty.

Dzisiaj produkty firmy Carrier można znaleźć na całym świecie, pojawiają się w niemal każdym aspekcie codziennego życia. Niezależnie od klimatu, jesteśmy w stanie zapewnić wygodne i korzystne warunki. Dbamy o stan światowych zasobów żywności, umożliwiając zachowanie jakości i świeżości jedzenia oraz napojów. Przyczyniamy się do polepszenia stanu zdrowia i samopoczucia, stwarzając możliwości transportu i dostawcy kluczowych zasobów medycznych przy zachowaniu wymaganych warunków. Zapewniamy rozwiązania, usługi i bazę wiedzy do propagowania budownictwa ekologicznego.

Jest to zaledwie zarys metod, dzięki którym firma Carrier sprawia, że świat staje się miejscem lepszym do życia, pracy i zabawy.

SPEŁNIANIE POTRZEB KLIENTÓW

Firma Carrier dostarcza na cały świat rozwiązania przeznaczone do szerokiego zakresu zastosowań związanych z ogrzewaniem, klimatyzacją, chłodzeniem itd.

carrier-residential-systems-keep-families-comfortable
Budownictwo mieszkaniowe

Miliony ludzi ufają renomie i wiedzy specjalistycznej Carrier w zakresie dostarczania wydajnych rozwiązań dla potrzeb ogrzewania i klimatyzacji budynków.

carrier-commercial-hvac-solutions-cool-office-buildings
Systemy komercyjne

Wyznaczając standardy w zakresie wydajności, efektywności energetycznej i zrównoważonego rozwoju, Carrier oferuje rozwiązania w zakresie klimatyzacji, ogrzewania i kontroli budynków.

carrier-transicold-vector-trailer-refrigeration-unit
Chłodnictwo transportowe

Wyposażenie dla chłodnictwa transportowego, rozwiązania do monitorowania dostaw i oferta części zamiennych zapewniają bezpieczny i niezawodny transport żywności i napojów, a także materiałów medycznych i innych łatwo psujących się towarów, dostarczanych do osób i firm na całym świecie.

woman-hypermarket-fresh-vegetables
Komercyjne urządzenia chłodnicze

Nasze rozwiązania chłodnicze dla branży produktów spożywczych wykorzystują technologie nowej generacji w celu zachowania świeżości oraz zapewnienia bezpieczeństwa i poprawy wyglądu żywności i napojów dystrybuowanych w handlu detalicznym.

willis-carrier-portrait-1920-silhouette
NATURALNY PRZYWÓDCA

Firma Carrier od samego początku wykazywała talenty przywódcze. Wzięło się to nie tylko z faktu stworzenia całkowicie nowego, innowacyjnego produktu, ale również przez konsekwencje tego działania, czyli ustanowienie standardów odpowiedzialności za środowisko. Od 1994 r. stoimy na czele firm, które wycofują z użycia czynniki chłodnicze szkodliwe dla warstwy ozonowej, wdrażając równocześnie wiele z najwydajniejszych na świecie systemów grzewczych i chłodzących oraz klimatyzacji.

Głównym założeniem przyświecającym naszej działalności biznesowej jest ochrona środowiska naturalnego i ograniczenie zużycia ograniczonych zasobów na ziemi. Wiemy, jakie znaczenie ma zachowanie odpowiedzialnej równowagi między komfortem życia dzisiejszego dnia a światem, w którym będziemy żyć jutro.

Learn More
Wybrane przykłady
carrier-conservation-meter
Utrzymanie niskiej temperatury

Wskaźnik Carrier CO₂NSERVATION stanowi przykład naszego ciągłego zaangażowania w ochronę środowiska i nic nie wskazuje na to, że zwolni w najbliższym czasie.

blue-sky-lower-co2
Innowacyjne chłodnictwo

Dzięki wykorzystaniu do celów chłodzenia recyklowanego dwutlenku węgla (CO₂) zamiast syntetycznych czynników chłodniczych, Carrier pomaga zachować równowagę pomiędzy zrównoważonym rozwojem a wydajnością i osiągami komercyjnych systemów chłodniczych.

strawberries-in-containers
Przechowywanie truskawek w lodówce

Truskawki - zarówno delikatne, jak i smaczne - by dotrzeć z pola na talerz muszą odbyć naprawdę trudną podróż, a precyzyjna technologia Carrier sprawia, że staje się ona możliwa.

comfortable-girl-with-pet
Utrzymanie ciepła w naszych domach

Podczas gdy pogoda na zewnątrz jest poza naszą kontrolą, efektywne rozwiązania grzewcze Carrier zapewniają, że klimat wewnątrz pomieszczeń jest zawsze zgodny z naszym życzeniem.