Przejdź do głównej zawartości
hotel-bedroom

Hotele

Carrier oferuje rozwiązania dostosowane do różnych profili gości oraz do różnych typów pomieszczeń i obiektów. Dzięki urządzeniom Carrier właściciele hoteli, deweloperzy oraz firmy zarządzające obiektami/nieruchomościami uzyskują rentowność, niezawodność i zadowolenie gości.
carrier-application-hotel-3D-view_pl

Kluczowe zalety

carrier-icon-low-noise
Funkcja cichej pracy (tryb nocny)

Klimatyzacja, wentylacja i ogrzewanie (zależnie od regionu i pory roku) to jedna z pierwszych rzeczy, na jakie zwracają uwagę goście hotelowi. Konstrukcja naszych urządzeń i rozwiązania nawiewu powietrza mogą zapewnić odpowiednio niski poziom hałasu, tak potrzebny gościom, którzy chcą znaleźć się w relaksującym otoczeniu.

carrier-icon-temperature-controls
Zaawansowane sterowanie temperaturą

Spełnienie indywidualnych potrzeb każdego gościa jest absolutnie niezbędne w budowaniu relacji, które zapewnią, że gość ten do nas powróci. Łatwe w obsłudze i estetyczne interfejsy Carrier wraz z systemami zarządzania energią, od Aquasmart® do WebCTRL®, sprawiają, że indywidualne ustawienia klimatyzacji pomieszczeń są nie tylko intuicyjne, ale i opłacalne. Interfejsy użytkownika Carrier są dostępne w szerokiej gamie opcji.

carrier-icon-heat-pump
Pompy ciepła w szerokim zakresie (5-5 000 kW)

Carrier oferuje specjalne pompy ciepła przeznaczone do ogrzewania. Zapewniają one doskonałą efektywność energetyczną, zarówno podczas chłodzenia, jak i ogrzewania, niezależnie od zewnętrznych warunków pogodowych: temperatury zewnętrzne od -20 do 46°C.

carrier-icon-energy-recovery-blue
Odzysk ciepła

Aby przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii grzewczej, Carrier oferuje szereg opcji odzysku ciepła, w tym wysokowydajną funkcję zastosowaną w centralach wentylacyjnych i schładzaczach lub skraplaczach odzysku ciepła w systemach agregatów wody lodowej.

carrier-icon-sanitary-hot-water
Ciepła woda użytkowa

Hotele wymagają stałego zaopatrzenia w ciepłą wodę użytkową dla różnych obszarów. Wiele agregatów wody lodowej Carrier, które zapewnią energię do wstępnego podgrzania wody w zasobniku i zastąpią tradycyjne kotły, umożliwia odzysk ciepła przy bardzo wysokich temperaturach. Dalsze zmniejszenie zużycia energii w instalacji jest również możliwe dzięki specjalnym wysokotemperaturowym pompom ciepła, zdolnym do wytwarzania ciepłej wody o temperaturze do 68°C.
Zobacz nasze produkty przeznaczone dla obiektów hotelowych

Referencje

carrier-case-study-hilton-hotel-air-cooled-chiller-installation-by-helicopter-1_c
Hilton Metropole