Przejdź do głównej zawartości
light-commercial-clothes-shop

Budynki usługowo-handlowe

Aby zapewnić komfort i optymalną jakość powietrza w pomieszczeniach o małej powierzchni, Carrier przygotował kompaktowe rozwiązania do ogrzewania, chłodzenia i uzdatniania powietrza.
carrier-application-light-commercial-3D-view_pl

Kluczowe zalety

carrier-icon-indoor-air-quality
Wysoka jakości powietrza w pomieszczeniach
Dzięki regulacji temperatury i poziomu wilgotności oraz optymalnej jakości powietrza w pomieszczeniach, rozwiązania Carrier mogą pomóc w zapewnieniu i utrzymaniu precyzyjnie kontrolowanego mikroklimatu.
carrier-icon-heat-pump
Szeroki zakres pomp ciepła
Do zastosowań grzewczych firma Carrier oferuje specjalne pompy ciepła. Zapewniają one doskonałą efektywność energetyczną, zarówno podczas chłodzenia, jak i ogrzewania, niezależnie od zewnętrznych warunków pogodowych: temperatury zewnętrzne od -20 do 46°C.
carrier-icon-compact-solutions
Kompaktowe rozwiązania typu plug and play
Kompletne okablowanie dostarczanych urządzeń, łatwa obsługa oraz fabrycznie zainstalowane opcje i intuicyjny interfejs oznaczają szybką i prostą konfigurację modeli AquaSnap 30RQV. A ich niewielkie rozmiary umożliwiają instalację w małych pomieszczeniach biur i sklepów.
carrier-icon-thermostat
Zaawansowane sterowanie
Nowa generacja sterowników NHC doskonale zaspokaja potrzeby cieplne obiektów handlowych, zapewniając jednocześnie ich optymalną efektywność energetyczną. Dzięki komunikacji JBUS NHC może skonfigurować do 4 urządzeń w układzie master-slave.Zobacz nasze produkty przeznaczone dla niewielkich obiektów handlowych