Przejdź do głównej zawartości
carrier-group-of-highrise-buildings-in-city-looking-up

Każdy sprzęt HVAC wymaga ochrony

Obszerna wiedza firmy Carrier na temat wszelkiego rodzaju sprzętu jest podstawą naszego portfolio usług. Tworzymy plan, który zapewnia najwyższą wydajność i trwałość Twoich urządzeń.
...
URUCHOMIENIE
Efektywna praca urządzeń, która zapewni możliwie najdłuższy okres użytkowania, zaczyna się od ich uruchomienia.
GWARANCJA
Urządzenia Carrier po przekazaniu do eksploatacji są objęte gwarancją. Regularna konserwacja agregatów jest niezbędna do zachowania zgodności z warunkami gwarancji na produkty Carrier. W celu uzyskania przedłużonej gwarancji należy skontaktować się z lokalnym biurem obsługi klienta Carrier.
...
...
ZAPOBIEGANIE I PRZEWIDYWANIE
Zapewnienie najwyższej wydajności i trwałości urządzeń wymaga wdrożenia programów konserwacji prewencyjnej, predykcyjnej i proaktywnej.
UMOWY SERWISOWE BLUEDGE®
Uzyskanie optymalnej wydajności, optymalizacja inwestycji i modernizacja posiadanego sprzętu HVAC.
...
...
ŁĄCZNOŚĆ CYFROWA
Dzięki platformom usługowym BluEdge® i Abound™ HVAC Performance, Carrier oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie łączności cyfrowej i ciągłego monitorowania komercyjnych urządzeń HVAC.
NAPRAWY
Technicy przeszkoleni w zakładach produkcyjnych Carrier naprawią fachowo i skutecznie każdy system klienta. W całej Europie można skorzystać z sieci ekspertów, uzyskując skuteczne wsparcie dla wszystkich zastosowań i potrzeb biznesowych.
...
...
CZĘŚCI ZAMIENNE
Dzięki wyspecjalizowanym zespołom ds. części zamiennych i zakładom produkcyjnym rozmieszczonym na terenie całej Europy, Carrier może zrealizować każdego dnia 250 zamówień i dostarczyć tygodniowo ponad 1600 przesyłek w dowolne miejsce na świecie.
WYNAJEM
Carrier Rental Systems jest liderem wynajmu specjalistycznych urządzeń chłodniczych, grzewczych, suszących i wytwarzających energię.
...