Przejdź do głównej zawartości
carrier-group-of-highrise-buildings-in-city-looking-up

Każdy sprzęt HVAC wymaga ochrony

Obszerna wiedza firmy Carrier na temat wszelkiego rodzaju sprzętu jest podstawą naszego portfolio usług. Tworzymy plan, który zapewnia najwyższą wydajność i trwałość Twoich urządzeń.
carrier-bluedge-service-technician-on-site-commissioning_h
Uruchamianie urządzeń
Efektywna praca, która zapewni możliwie najdłuższy okres użytkowania urządzeń, zaczyna się od ich uruchomienia. Nasi technicy serwisu dysponują wystarczającą wiedzą i doświadczeniem, by móc zaoferować usługi na najwyższym poziomie.
carrier-bluedge-service-technician-warranty_h
Gwarancja
Urządzenia Carrier po przekazaniu do eksploatacji są objęte gwarancją. Regularna konserwacja agregatów jest niezbędna do zachowania zgodności z warunkami gwarancji na produkty Carrier. W celu uzyskania przedłużonej gwarancji należy skontaktować się z lokalnym biurem obsługi klienta Carrier.
carrier-bluedge-service-technician-maintenance_h
Konserwacja prewencyjna i predykcyjna
Instalacje techniczne każdego rodzaju wymagają zaplanowanej konserwacji w celu zapewnienia ich maksymalnej sprawności. Od najmniejszego układu klimatyzacji po instalacje wieloobiektowe z zastosowaniem wielu agregatów wody lodowej - tutaj zawsze warto zawrzeć umowę serwisową. Carrier oferuje partnerstwo w świadczeniu usług z zachowaniem najwyższej staranności, aby zapewnić dokładnie takie rozwiązanie, które odpowiada potrzebom klienta i jest zgodne z przepisami obowiązującymi w miejscu instalacji.
carrier-bluedge-service-technician-repair_h
Naprawy
Technicy przeszkoleni w zakładach produkcyjnych Carrier naprawią fachowo i skutecznie każdy system klienta. W całej Europie można skorzystać z sieci ekspertów, uzyskując skuteczne wsparcie dla wszystkich zastosowań i potrzeb biznesowych.
carrier-bluedge-spare-parts-warehouse_h
Części zamienne
Dzięki wyspecjalizowanym zespołom ds. części zamiennych i zakładom produkcyjnym rozmieszczonym na terenie całej Europy, Carrier może zrealizować każdego dnia 250 zamówień i dostarczyć tygodniowo ponad 1600 przesyłek w dowolne miejsce na świecie.
carrier_commercial-hvac_people_carrier-rentals-contingency-planning-services
Wynajem
Carrier Rental Systems jest liderem wynajmu specjalistycznych urządzeń chłodniczych, grzewczych, suszących i wytwarzających energię.
carrier-bluedge-digital
ABOUND™ HVAC PERFORMANCE
Usługa ABOUND HVAC Performance dostarcza wiele danych dotyczących posiadanych produktów w ujęciu umożliwiającym ograniczenie kosztów operacyjnych, zwiększenie efektywności personelu oraz maksymalizację czasu działania.
Rozwiązania należące do naszej oferty cyfrowej pomogą Tobie i Twoim pracownikom uzyskać wgląd w dane, dostęp do zaleceń ekspertów, a także efektywnie zoptymalizować cykl pracy systemów HVAC.