Przejdź do głównej zawartości
carrier-bluedge-service-technician-maintenance_h carrier-bluedge-service-technician-maintenance_sq

Konserwacja zapobiegawcza i predykcyjna

Instalacje techniczne każdego rodzaju wymagają zaplanowanej konserwacji w celu zapewnienia ich maksymalnej sprawności. Od najmniejszego układu klimatyzacji po instalacje wieloobiektowe z zastosowaniem wielu agregatów wody lodowej - tutaj zawsze warto zawrzeć umowę serwisową. Carrier oferuje partnerstwo w świadczeniu usług z zachowaniem najwyższej staranności, aby zapewnić dokładnie takie rozwiązanie, które odpowiada potrzebom klienta i jest zgodne z przepisami obowiązującymi w miejscu instalacji.
Platforma usługowa BluEdge & Konserwacja zapobiegawcza

W firmie Carrier, wierzymy, że długoterminowe partnerstwo stanowi podstawę wyjątkowej jakości usług. Będziemy współpracować, aby w pełni zrozumieć potrzeby Twojej firmy. Nasza platforma serwisowa BluEdge została zaprojektowana w taki sposób, aby spełnić Twoje wymagania i utrzymać sprawność działania sprzętu. Pomożemy Ci stworzyć indywidualny program, który będzie dostosowany do Twoich konkretnych celów i potrzeb.

carrier-bluedge-service-plaform_pl

Pobierz broszurę

Serwisujemy urządzenia wszystkich marek.
Posiadamy bogate doświadczenie w serwisowaniu urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i chłodniczych wszystkich znanych producentów i dysponujemy ogromną wiedzą w zakresie rozwiązań stosowanych w każdej instalacji.

Platforma serwisowa BluEdge umożliwia

 • zapewnienie regularnych kontroli i prawidłowego działania urządzeń oraz przestrzeganie wszystkich procedur konserwacyjnych OEM;
 • maksymalizację czasu użytkowania, czasu pracy i wydajności urządzeń;
 • obniżenie kosztów energii dzięki prawidłowej konserwacji prewencyjnej;
 • zapewnienie pewności budżetowej i planowanie rozliczeń podatkowych;
 • zmniejszenie ryzyka niespodziewanych przestojów dzięki proaktywnemu serwisowaniu.
Pobierz broszurę
carrier-predictive-maintenance-screens
Portal Europejskich Digital Carrier

Firma Carrier jak zawsze stawia na innowacyjność, wprowadzając Portal Europejskich Digital Carrier, bez dodatkowych opłat wyłącznie dla klientów, którzy zawarli umowę na wszystkie usługi serwisowe. To informatyczne rozwiązanie cyfrowe dostarcza istotnych informacji, które pomagają w podejmowaniu lepszych decyzji dotyczących zarządzania obiektem.
Dzięki naszym trzem poziomom ABOUND™ HVAC Performance możesz dostosować swój program do własnych potrzeb, korzystając z takich funkcji jak zdalny dostęp do podłączonego sprzętu, miesięczne i roczne raporty, a nawet gwarantowana interwencja.​

carrier-gauge-icons

Łatwe do odczytania panele wskaźników zapewniające wgląd w oczekiwaną trwałość sprzętu, jego wydajność oraz warunki pracy​

carrier-hammer-wrench-icon

Szybsze rozwiązywanie problemów i możliwość zdalnej diagnostyki Ograniczenie nieplanowanych przestojów dzięki konserwacji prewencyjnej i predykcyjnej

carrier-hand-touching-cog

Jeszcze większy spokój ducha w czasie trwania umowy serwisowej na pierwszy rok eksploatacji wraz z poczuciem pewności, że Twój sprzęt jest pod fachową opieką zapewniającą wydłużoną trwałość​

carrier-exclamation-point-in-gear

Lepsze planowanie i płynniejsze zarządzanie wydatkami operacyjnymi poprzez przewidywanie kosztów napraw; wykonywanie drobniejszych napraw wcześniej, aby uniknąć większych napraw później​

predictive-vibration-analysis
Analiza drgań

Wykorzystując zaawansowaną technologię uczenia maszynowego Augury, Carrier oferuje system predykcyjnej analizy drgań przeprowadzanej przy okazji prac konserwacyjnych. Rozwiązanie jest już dostępne w ofercie Abound™ HVAC Performance i zawarte we wszystkich umowach serwisowych. Carrier jest w stanie wydłużyć czas sprawności i poprawić wydajność sprzętu klientów, wykorzystując wiodącą w branży analizę drgań i diagnostykę predykcyjną.

Rozwiązanie diagnostyczne, stworzone w oparciu o koncepcję unikalnego wzorca akustycznego każdej maszyny oraz o technologię sztucznej inteligencji, odbiera sygnały dźwiękowe pochodzące z części obrotowych, analizuje dane oraz zapewnia dokładną diagnostykę na miejscu i możliwość podjęcia natychmiastowych działań. Mobilne rozwiązanie diagnostyczne Auguscope™ firmy Augury zapewnia personelowi technicznemu dostęp do fachowej diagnostyki maszyn. Wstępna analiza stanu maszyny jest wykonywana w ciągu kilku minut, a zweryfikowana diagnostyka normatywna i zalecenia konserwacyjne są podsumowywane w raporcie w ciągu 72 godzin.

Dowiedz się więcej
Pierwszy rok usługi BluEdge® - UZYSKAJ WSPARCIE, KTÓREGO POTRZEBUJESZ OD PIERWSZEGO DNIA

Kupując określony kwalifikujący się sprzęt, dostaniesz od nas bezpłatny pierwszy rok usługi BluEdge. Usługa BluEdge w pierwszym roku działania obsługuje nasze trzy poziomy umowy BluEdge, aby zapewnić Ci spokój ducha.

Obejmuje minimalną wymaganą ilość wizyt w celu zapewnienia zgodności z prawem przez certyfikowanych techników Carrier. W ramach usługi otrzymasz wysoki priorytet również w przypadku niezaplanowanych zdarzeń serwisowych. Aby uzyskać pełną korzyść z naszej platformy usługowej BluEdge, możemy omówić Twoje potrzeby, aby zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie.

Ponadto Twój sprzęt będzie obsługiwał IoT i będzie korzystał z naszej wiedzy specjalistycznej w zakresie zdalnego monitorowania, w tym raportu rocznego.

W RAMACH PIERWSZEGO ROKU DZIAŁANIA

USŁUGI UZYSKASZ:

 • Co najmniej dwie kontrole F-gazu przez certyfikowanego technika w celu spełnienia wymagań prawnych.
 • Całodobową pomoc w nagłych wypadkach 7 dni w tygodniu, gdy jest dostępna lokalnie.
 • Kontrolę właściwego działania i konfiguracji podczas początkowego okresu rozruchu.
 • Jeden raport roczny za pośrednictwem naszej platformy cyfrowej.

Nasz pierwszy rok działania usługi zapewnia dodatkowy spokój ducha — i gwarantuje, że nowy sprzęt będzie ciężko pracował dla Ciebie i Twojego obiektu przez wiele lat.

Dowiedz się więcej
Konserwacja predykcyjna

Niespodziewana awaria sprzętu oznacza przestój i potencjalne niedogodności dla lokatorów i najemców. Dzięki konserwacji predykcyjnej użytkownik dowiaduje się o potencjalnych problemach jeszcze przed wystąpieniem awarii. Daje to możliwość zaplanowania napraw, zanim zaczną one generować większe koszty oraz staną się uciążliwe dla użytkownika lub lokatorów i najemców. Najlepsze współczesne narzędzia i technologie testowania umożliwiają odkrycie lub wykluczenie ukrytych problemów z instalacjami budynku. Pomagamy klientom:

 • znaleźć, zidentyfikować i tanio usunąć drobne problemy, zanim doprowadzą one do sytuacji wymagających bardziej złożonych i kosztownych napraw;
 • uniknąć niepotrzebnych przestojów oraz niedogodności lub dyskomfortu mieszkańców i najemców;
 • zapewnić ciągłość produkcji w przypadku wykorzystywania urządzeń w procesach technologicznych;
 • kontrolować koszty energii;
 • wydłużyć okres eksploatacji sprzętu przy jednoczesnym odroczeniu kosztów wymiany.
Carrier, jako świadczący usługi partner, pomaga swoim klientom utrzymać w idealnym stanie ich...

Budynki


rysunek carrier budynek

Instalacje HVAC


schemat instalacji carrier

Urządzenia


rysunek carrier agregat wody lodowej
Stale dostosowujemy naszą ofertę usług do potrzeb klienta
Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej
ZAMÓWIENIE USŁUGI

Inne usługi

carrier-bluedge-service-technician-on-site-commissioning_h
Uruchamianie urządzeń
Efektywna praca, która zapewni możliwie najdłuższy okres użytkowania urządzeń, zaczyna się od ich uruchomienia. Nasi technicy serwisu dysponują wystarczającą wiedzą i doświadczeniem, by móc zaoferować usługi na najwyższym poziomie.
carrier-bluedge-service-technician-warranty_h
Gwarancja
Urządzenia Carrier po przekazaniu do eksploatacji są objęte gwarancją. Regularna konserwacja agregatów jest niezbędna do zachowania zgodności z warunkami gwarancji na produkty Carrier. W celu uzyskania przedłużonej gwarancji należy skontaktować się z lokalnym biurem obsługi klienta Carrier.
bluedge-service-agreements
UMOWY SERWISOWE CARRIER
Plany serwisowe zapewniające ochronę obiektu