Przejdź do głównej zawartości

Łączność cyfrowa i połączone agregaty chłodnicze

Maksymalizacja czasu pracy urządzeń HVAC i poczucie bezpieczeństwa dla klienta

Prośba o informacje

 
carrier-the-latest-in-digital-connectivity
Najnowsze rozwiązania w zakresie łączności cyfrowej i ciągłe monitorowanie komercyjnego sprzętu HVAC

Platforma serwisowa BluEdge® firmy Carrier jest najlepszym w swojej klasie rozwiązaniem, które obejmuje indywidualne plany zmierzające do osiągnięcia maksymalnej wydajności i trwałości urządzeń. Plany serwisowe Carrier BluEdge są wspierane przez pracę bezkonkurencyjnych ekspertów technicznych i najnowsze rozwiązania technologiczne w branży.

A dzięki naszej platformie łączności cyfrowej działającej poprzez Abound HVAC Performance, klienci korzystają z systemu ciągłego, cyfrowego monitorowania, zarządzania alarmami i proaktywnej analizy, który pozwala zauważyć potencjalne problemy, zanim one wystąpią, a tym samym chronić swoją inwestycję.

abound_horizontal_HVACPerformance_300_rgb

bluedge-command-center-techs-16x9
Dlaczego warto skorzystać z łączności cyfrowej za pośrednictwem Abound HVAC Performance?

Skorzystanie z oferowanych przez nas systemów analizy nowej generacji pozwoli poprawić czas pracy, przewidzieć potencjalne usterki i obniżyć koszty operacyjne.

  • Maksymalizacja czasu pracy: szybsza, dokładniejsza diagnostyka i naprawa
  • Maksymalizacja wydajności i okresu użytkowania sprzętu: proaktywne i prewencyjne systemy analizy
  • Redukcja nieplanowanych wydatków: właściwa obsługa serwisowa we właściwym czasie i uniknięcie niepotrzebnych kosztów
  • Poprawa stanu technicznego sprzętu HVAC: wizualizacja i najnowocześniejsze systemy przekazywania danych i analizy
  • Oszczędność kosztów energii: optymalizacja wydajności sprzętu
Kluczowe funkcje zapewniające klientom poczucie bezpieczeństwa

Dzięki wsparciu naszego Centrum Sterowania BluEdge oraz lokalnych techników Carrier przeszkolonych w fabryce, klient będzie mieć dostęp do kluczowych funkcji, takich jak:

alert-symbol-1x1-gradient

Analiza krytycznych alarmów i alertów

computer-with-wireless-symbol-1x1-gradient

Najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie ciągłego monitorowania

alert-symbol-1x1-gradient

Bezpieczna łączność bezprzewodowa z platformą Carrier opartą na chmurze

computer-with-wireless-symbol-1x1-gradient

Przesyłanie spójnych danych w celu wizualizacji stanu i elementów komercyjnego sprzętu HVAC,

A wkrótce zostaną również udostępnione raporty dotyczące działania agregatów chłodniczych i konserwacja predykcyjna.

carrier-get-the-edge
Atut zapewniający przewagę

Platforma Abound HVAC Performance umożliwia cyfrową łączność w ramach wszystkich oferowanych przez nas zindywidualizowanych pakietów usług BluEdge. Aby skorzystać z rozszerzonych funkcji cyfrowych, należy skontaktować się z przedstawicielem serwisu Carrier Commercial, wypełnić nasz formularz kontaktowy lub zadzwonić na numer +48 22 336 08 00.

Pobierz broszurę keyboard_arrow_right
Rozwiązania i usługi cyfrowe Carrier

Oprócz platformy Abound HVAC Performance, Carrier oferuje dodatkowy pakiet rozwiązań opartych na łączności internetowej, które pomogą zoptymalizować i zarządzać zasobami oraz stanem technicznym obiektu. W celu uzyskania informacji na temat sposobu skorzystania z innych ofert Abound umożliwiających osiągnięcie celów w zakresie zrównoważonego rozwoju i ESG należy zwrócić się do przedstawiciela Carrier.

abound-logo
Abound keyboard_arrow_right

Abound to platforma cyfrowa oparta na chmurze i pakiet cyfrowych usług serwisowych wykorzystujących zaawansowane technologie do gromadzenia, analizowania i wyświetlania danych w celu inteligentnego dostarczania wyników w czasie rzeczywistym. Abound umożliwia właścicielom i zarządcom budynków podejmowanie decyzji, dzięki którym administrowane przez nich obiekty staną się bardziej wydajne, komfortowe, przyjazne dla zdrowia i zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.

bluedge-logo
BluEdge keyboard_arrow_right

Platforma do obsługi serwisowej BluEdge to program wielopoziomowy, który zapewnia klientom dostęp do bezkonkurencyjnej wiedzy specjalistycznej i serwisu oraz większe poczucie bezpieczeństwa przez cały okres eksploatacji urządzeń HVAC.

Często zadawane pytania

Abound HVAC Performance jest programem dostępnym w ramach trzech pakietów usług platformy serwisowej BluEdge (Core, Enhance, Elite). Zapewnia on cyfrowe rozwiązania, które umożliwiają klientowi skorzystanie z wizualizacji, doradztwa i optymalizacji cyklu eksploatacji i wydajności działania systemu HVAC za pomocą kompleksowych pulpitów nawigacyjnych, a także uzyskanie lepszego doradztwa w zakresie zarządzania sprzętem HVAC i optymalizacji systemu w celu osiągnięcia kluczowych wyników, takich jak czas pracy i komfort.

Abound HVAC Performance może zwiększyć produktywność dzięki przekazywanym w czasie rzeczywistym powiadomieniom i analizom dotyczącym stanu podłączonych urządzeń HVAC, dostarczanym na żądanie za pośrednictwem aplikacji na smartfona i strony internetowej. W zależności od pakietu usług, Abound HVAC Performance może zapewnić obsługę centrum sterowania dostępnego przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, łatwy w obsłudze portal dla klientów, cyfrowy pulpit nawigacyjny przedstawiający dane w czasie rzeczywistym oraz bardziej zaawansowane analizy.

Abound HVAC Performance jest rozwiązaniem uzupełniającym umowy serwisowe/konserwacyjne, dostępnym w ramach trzech pakietów usług platformy serwisowej BluEdge (Core, Enhance, Elite). Oferty różnią się od siebie, zależnie od tego, jaki ogólny pakiet BluEdge uwzględnia zawarta przez klienta umowa serwisowa. Usługa Abound HVAC Performance może być dodana do umowy serwisowej BluEdge lub zakupiona jako niezależna oferta.

Oczywiście. Ponadto, pakiety Abound HVAC Performance można dodać do dowolnego pakietu umów serwisowych, niezależnie od ich poziomu.

Z Abound HVAC Performance jest kompatybilna szeroka gama agregatów chłodniczych, pomp ciepła, suchych chłodnic, central dachowych typu rooftop, central wentylacyjnych i sterowników CCU.
Aby sprawdzić, czy dany sprzęt jest kompatybilny, należy skontaktować się z przedstawicielem serwisu Carrier Commercial.