Przejdź do głównej zawartości
modern-multilevel-shopping-center_c

Centra handlowe

Centra handlowe wymagają szeregu rozwiązań w zakresie chłodzenia, ogrzewania i uzdatniania powietrza dla małych i większych powierzchni sklepowych w różnych konfiguracjach. Bez względu na to, czy potrzebne są systemy scentralizowane, czy zdecentralizowane, Carrier oferuje szeroką gamę energooszczędnych projektów i produktów, które spełnią wymagania zarówno dekoratorów wnętrz, jak i instalatorów.
carrier-application-commercial-center-3D-view_pl

Kluczowe zalety

carrier-icon-small-building
Dla małych/średnich potrzeb indywidualnych
Urządzenia dachowe to ekonomiczne, samodzielne rozwiązania klimatyzacyjne do zastosowań w handlu detalicznym i/lub magazynach. Te systemy, zaprojektowane do instalacji na zewnątrz, są łatwym i uniwersalnym rozwiązaniem zarówno dla nowych, jak i modernizowanych budynków. Szeroki zakres typów i opcji zapewnia odpowiednie chłodzenie, ogrzewanie i wentylację oraz pozwala na opracowanie różnych projektów systemów o stałej lub zmiennej wielkości.
carrier-icon-large-buildings
Większe obiekty
Scentralizowane systemy agregatów i centrale wentylacyjne dystrybuują wodę lodową i uzdatnione powietrze w dużych kompleksach handlowych. Poszczególne sklepy wybierają takie terminale wody lodowej lub rozwiązania do uzdatniania powietrza, które będą w największym stopniu odpowiadać ich potrzebom w zakresie komfortu i dopasowania do wystroju wnętrza.
carrier-icon-energy-recovery-blue
Odzysk ciepła
Carrier oferuje szereg opcji odzysku ciepła, w tym wysokowydajne rozwiązania dachowe i centrale wentylacyjne. Mogą one przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii grzewczej lub w niektórych przypadkach zastąpić urządzenia wykorzystujące paliwa alternatywne.
carrier-icon-indoor-air-quality
Wysoka jakości powietrza w pomieszczeniach
Rozwiązania Carrier umożliwiają precyzyjną kontrolę i utrzymanie mikroklimatu, regulując temperaturę i wilgotność oraz zapewniając optymalną jakość powietrza w pomieszczeniach (skuteczność filtracji, zarządzanie poziomem CO2).
carrier-icon-two-screens
Układy klimatyzacji
Carrier projektuje, konstruuje i wdraża niestandardowe rozwiązania magazynowania energii cieplnej (TES) dla systemów HVAC o szczytowym zapotrzebowaniu na chłodzenie > 500 kW. Dzięki 100% kompatybilności z inteligentną siecią elektryczną rozwiązania TES zmniejszają wymaganą moc agregatów wody lodowej o 30% - 70%, zapewniają chłodzenie i optymalizują warunki w pomieszczeniach.Zobacz nasze produkty przeznaczone dla centrów handlowych