Przejdź do głównej zawartości
Rozwiązania HVAC z platformą serwisową BluEdge

Uzyskanie optymalnej wydajności, optymalizacja inwestycji i modernizacja posiadanego sprzętu HVAC.

Obejrzyj wideo

Współpraca z firmą Carrier Commercial w celu realizacji potrzeb związanych z serwisem i utrzymaniem sprzętu przez cały okres jego eksploatacji niesie ze sobą pewność, że każdy element inwestycji klienta jest dokładnie monitorowany, analizowany, utrzymywany w wymaganej sprawności i dokumentowany.

Dzięki firmie Carrier klient nie tylko uzyskuje dostęp do najbardziej innowacyjnego sprzętu w branży, ale również otrzymuje wsparcie zaufanego partnera, który może zapewnić poczucie bezpieczeństwa przez cały okres eksploatacji urządzeń poprzez platformę serwisową BluEdge.

Usługi BluEdge
 

Pomoc w sytuacjach awaryjnych przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu oraz priorytetowa obsługa

Klienci objęci umową serwisową są traktowani priorytetowo przy zgłoszeniach awarii, uzyskując dostęp do serwisu przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu.

Łączność cyfrowa

Dzięki naszej platformie łączności cyfrowej działającej poprzez Abound HVAC Performance, klienci firmy Carrier korzystają z systemu ciągłego monitorowania, zarządzania alarmami i proaktywnej analizy, przy pomocy którego nasz zespół oraz pracownicy klienta mogą zauważyć potencjalne problemy, zanim one wystąpią.

Oferta dotycząca jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń

Stałe monitorowanie różnych parametrów jakości powietrza i warunków zmian, aby możliwe było wprowadzenie modyfikacji przywracających przyjazne dla zdrowia poziomy jakości powietrza w pomieszczeniach.

Coroczna konserwacja prewencyjna

Nasi technicy wykonują dokładne prace konserwacyjne w trybie wyłączenia maszyny, co zapewnia długi okres użytkowania oraz wyższą niezawodność po ponownym rozpoczęciu działania. Coroczna konserwacja prewencyjna pozwala uzyskać optymalną wydajność sezonową.

Kontrole działania

Firma Carrier dokładnie sprawdza i reguluje sprzęt, aby zapewnić jego płynną i wydajną pracę.

Konserwacja prewencyjna

Wstępnie zaplanowana, systematyczna konserwacja prewencyjna wykonywana raz w roku lub zgodnie z zaleceniami. Celem tej konserwacji jest utrzymanie urządzenia w ramach standardów fabrycznych i przygotowanie sprzętu do skutecznego, niezawodnego i wydajnego działania. Na przykład, między innymi: czyszczenie wymiennika, wymiana filtra i inne.

Konserwacja predykcyjna w miejscu użytkowania

Zaawansowane opcje serwisowe w zakresie diagnostyki w miejscu instalacji pozwalają wykryć niewidoczne problemy, zanim przerodzą się w awarie, i zaplanować naprawy w najbardziej dogodnym dla klienta momencie.

Wymiana części i prace pozaplanowe

Naprawa lub wymiana elementów ruchomych i podzespołów podlegających konserwacji, które uległy nieoczekiwanej awarii.

Modernizacja w końcowym okresie eksploatacji

Osiągnięcie lepszej wydajności ogólnej systemu dzięki całkowitej wymianie agregatów chłodniczych oraz instalacji, gdy zbliża się koniec okresu ich eksploatacji.

Platforma serwisowa BluEdge jest najlepszym w swojej klasie rozwiązaniem, które uwzględnia cały okres eksploatacji sprzętu i obejmuje indywidualne plany zmierzające do osiągnięcia maksymalnej wydajności i trwałości urządzeń przy wykorzystaniu bezkonkurencyjnej wiedzy specjalistycznej i doświadczenia, a także najnowszych technologii z myślą o przyszłości.

Core
Ekonomiczne rozwiązanie dla klientów, którzy posiadają agregat wody lodowej podłączony do systemu i potrzebują standardowego wsparcia. Nasz podstawowy program pozwala nam wspierać Twoje potrzeby poprzez interwencje w trybie mieszanym - online i na miejscu.

Enhance
Jeśli szukasz całościowej konserwacji prewencyjnej, łączącej pomoc na miejscu z wysokim poziomem usług zdalnych, może być dla Ciebie odpowiedni nasz program Enhance. Zmaksymalizujemy okres eksploatacji, czas bezawaryjnego działania i wydajność Twojego sprzętu, zapewniając indywidualne wsparcie dla każdego z zasobów HVAC. Wybierz usługi zgodnie ze swoimi konkretnymi potrzebami, konfiguracją systemu i celami finansowymi. Oferując nasz program Enhance, gwarantujemy umowę zgodną z wymogami ustawy F-gazowej.

Elite
Nasz Program Elite to program najlepszej ochrony, gwarantujący spokój klientom, którzy wymagają najwyższego poziomu niezawodności sprzętu, czasu bezawaryjnego działania oraz bezpieczeństwa finansowego. W programie tym uwzględniona jest naprawa lub wymiana uszkodzonych części podlegających konserwacji, a w razie potrzeby możliwość wprowadzenia kompleksowego planu awaryjnego (urządzenie zastępcze).​

abound_vertical_HVACPerformance_w_300_rgb

Zwiększenie produktywności dzięki przekazywanym w czasie rzeczywistym powiadomieniom i analizom dotyczącym stanu podłączonych urządzeń HVAC, dostarczanym na żądanie za pośrednictwem aplikacji na smartfona i strony internetowej. Platforma Abound HVAC Performance umożliwia cyfrową łączność w ramach wszystkich oferowanych przez nas zindywidualizowanych pakietów usług BluEdge.

Aby zakupić BluEdge należy skontaktować się z przedstawicielem serwisu Carrier Commercial, wypełnić nasz formularz kontaktowy lub zadzwonić na numer +48 22 336 08 00.

Często zadawane pytania

Abound HVAC Performance jest programem dostępnym w ramach trzech pakietów usług platformy serwisowej BluEdge (Core, Enhance, Elite). Zapewnia on cyfrowe rozwiązania, które umożliwiają klientowi skorzystanie z wizualizacji, doradztwa i optymalizacji cyklu eksploatacji i wydajności działania systemu HVAC za pomocą kompleksowych pulpitów nawigacyjnych, a także uzyskanie lepszego doradztwa w zakresie zarządzania sprzętem HVAC i optymalizacji systemu w celu osiągnięcia kluczowych wyników, takich jak czas pracy i komfort.

Abound HVAC Performance może zwiększyć produktywność dzięki przekazywanym w czasie rzeczywistym powiadomieniom i analizom dotyczącym stanu podłączonych urządzeń HVAC, dostarczanym na żądanie za pośrednictwem aplikacji na smartfona i strony internetowej. W zależności od pakietu usług, Abound HVAC Performance może zapewnić obsługę centrum sterowania dostępnego przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, łatwy w obsłudze portal dla klientów, cyfrowy pulpit nawigacyjny przedstawiający dane w czasie rzeczywistym oraz bardziej zaawansowane analizy.

Abound HVAC Performance jest rozwiązaniem uzupełniającym umowy serwisowe/konserwacyjne, dostępnym w ramach trzech pakietów usług platformy serwisowej BluEdge (Core, Enhance, Elite). Oferty różnią się od siebie, zależnie od tego, jaki ogólny pakiet BluEdge uwzględnia zawarta przez klienta umowa serwisowa. Usługa Abound HVAC Performance może być dodana do umowy serwisowej BluEdge lub zakupiona jako niezależna oferta.

Oczywiście. Ponadto, pakiety Abound HVAC Performance można dodać do dowolnego pakietu umów serwisowych, niezależnie od ich poziomu.

Z Abound HVAC Performance jest kompatybilna szeroka gama agregatów chłodniczych, pomp ciepła, suchych chłodnic, central dachowych typu rooftop, central wentylacyjnych i sterowników CCU.
Aby sprawdzić, czy dany sprzęt jest kompatybilny, należy skontaktować się z przedstawicielem serwisu Carrier Commercial.

Każdy obiekt jest inny, a instalacja modułu cyfrowych usług serwisowych Connected Services zajmuje w większości przypadków zaledwie kilka godzin. Po wykonaniu instalacji nasi eksperci zapewnią w trybie zdalnym wdrożenie użytkowników do obsługi systemu. Klienci otrzymają wiadomość e-mail zawierającą szczegółowe dane dostępu.