Przejdź do głównej zawartości
carrier-service-technician-on-roof-air-cooled-chiller-2_h carrier-service-technician-on-roof-air-cooled-chiller-2_sq

Uruchamianie urządzeń

Efektywna praca, która zapewni możliwie najdłuższy okres użytkowania urządzeń, zaczyna się od ich uruchomienia. Nasi technicy serwisu dysponują wystarczającą wiedzą i doświadczeniem, by móc zaoferować usługi na najwyższym poziomie.
Ponad 115 lat doświadczenia w produkcji
  • Konsekwentnie realizowany program szkoleń personelu technicznego, poszerzanie wiedzy w oparciu o najbardziej aktualne informacje z działu badań i rozwoju Carrier
  • Usługi serwisowe z uwzględnieniem bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska (polityka Carrier w zakresie BHP i ochrony środowiska)
  • Stale dostosowujemy naszą ofertę usług do potrzeb klientów
Chcesz uruchomić swoje urządzenia? Zaufaj specjalistycznej wiedzy ich producenta!

Instalacje HVAC


schemat instalacji carrier

Urządzenia


rysunek carrier agregat wody lodowej

Systemy


kontrola carrier systemów
Stale dostosowujemy naszą ofertę usług do potrzeb klientów
Skontaktuj się z nami, by uruchomić urządzenie lub system
ZAMÓWIENIE USŁUGI

Inne usługi

carrier-service-technician-on-site-centrifugal-chiller
Gwarancja
Urządzenia Carrier po przekazaniu do eksploatacji są objęte gwarancją. Regularna konserwacja agregatów jest niezbędna do zachowania zgodności z warunkami gwarancji na produkty Carrier. W celu uzyskania przedłużonej gwarancji należy skontaktować się z lokalnym biurem obsługi klienta Carrier.
carrier-service-technician-on-site-water-cooled-chiller
Konserwacja zapobiegawcza i predykcyjna
Instalacje techniczne każdego rodzaju wymagają zaplanowanej konserwacji w celu zapewnienia ich maksymalnej sprawności. Od najmniejszego układu klimatyzacji po instalacje wieloobiektowe z zastosowaniem wielu agregatów wody lodowej - tutaj zawsze warto zawrzeć umowę serwisową. Carrier oferuje partnerstwo w świadczeniu usług z zachowaniem najwyższej staranności, aby zapewnić dokładnie takie rozwiązanie, które odpowiada potrzebom klienta i jest zgodne z przepisami obowiązującymi w miejscu instalacji.