Przejdź do głównej zawartości
carrier-bluedge-service-technician-on-roof_h carrier-bluedge-service-technician-on-roof_sq

Usługi serwisowe

Współpraca z Serwisem Carrier daje gwarancję, że każdy aspekt Twojej inwestycji jest dokładnie monitorowany, analizowany, utrzymywany w ciągłej sprawności i dokumentowany. Takim podejściem rozpoczynamy współpracę z Tobą i stosujemy je przez całe życie Twojego obiektu.
Firma Carrier Commercial Service oferuje BluEdge, nową, najlepszą w swojej klasie usługę serwisową i obsługę posprzedażną wyłącznie dla swoich klientów i partnerów. Centralnym elementem BluEdge jest progresywny, wielopoziomowy model usług, zaprojektowany z myślą o naszych klientach, który zapewnia im szereg dynamicznych opcji spełniających ich potrzeby zgodnie z rodzajem działalności.​

carrier-group-of-highrise-buildings-in-city-looking-up
Zapobieganie, przewidywanie, proaktywność
Obszerna wiedza firmy Carrier na temat wszelkiego rodzaju sprzętu jest podstawą naszego portfolio usług. Tworzymy plan, który zapewnia najwyższą wydajność i trwałość Twoich urządzeń.
carrier-bluedge-service-technician-on-site_h
Zmaksymalizuj inwestycję w sprzęt dzięki usługom komercyjnym firmy Carrier
Jako eksperci serwisowi wiemy, jak najlepiej wykorzystać w pełni Twoją inwestycję. Zakupiony sprzęt, przy odpowiedniej konserwacji, będzie działał przez wymagany okres czasu.