Przejdź do głównej zawartości
carrier-bluedge-service-technician-warranty_h carrier-bluedge-service-technician-warranty_sq

Gwarancja

Urządzenia Carrier po przekazaniu do eksploatacji są objęte gwarancją. Regularna konserwacja agregatów jest niezbędna do zachowania zgodności z warunkami gwarancji na produkty Carrier. W celu uzyskania przedłużonej gwarancji należy skontaktować się z lokalnym biurem obsługi klienta Carrier.
Zarządzanie kosztami konserwacji
  • Kontrola kosztów eksploatacji i kosztów konserwacji
  • Maksymalne wydłużenie czasu użytkowania urządzeń
Opcje gwarancji, zależnie od potrzeb:

1 rok

ikona carrier pole wyboru bez tła

2 lata

ikona carrier pole wyboru bez tła

3 lata i +

ikona carrier pole wyboru bez tła

Inne usługi

carrier-bluedge-service-technician-on-site-commissioning_h
Uruchamianie urządzeń
Efektywna praca, która zapewni możliwie najdłuższy okres użytkowania urządzeń, zaczyna się od ich uruchomienia. Nasi technicy serwisu dysponują wystarczającą wiedzą i doświadczeniem, by móc zaoferować usługi na najwyższym poziomie.
carrier-bluedge-service-technician-maintenance_h
Konserwacja zapobiegawcza i predykcyjna
Instalacje techniczne każdego rodzaju wymagają zaplanowanej konserwacji w celu zapewnienia ich maksymalnej sprawności. Od najmniejszego układu klimatyzacji po instalacje wieloobiektowe z zastosowaniem wielu agregatów wody lodowej - tutaj zawsze warto zawrzeć umowę serwisową. Carrier oferuje partnerstwo w świadczeniu usług z zachowaniem najwyższej staranności, aby zapewnić dokładnie takie rozwiązanie, które odpowiada potrzebom klienta i jest zgodne z przepisami obowiązującymi w miejscu instalacji.