Przejdź do głównej zawartości
carrier-case-study-specialist-heart-and-chest-hospital-h

Szpitala specjalizującego się w kardiologii i chirurgii klatki piersiowej

Superniezawodne rozwiązanie chłodnicze dla szpitala specjalizującego się w kardiologii i chirurgii klatki piersiowej
carrier-map-case-study-uk
account_circleCustomer Szpitala specjalizującego się w kardiologii i chirurgii klatki piersiowej
roomLocation Wielkiej Brytanii
calendar_todayDate 2023

Opis projektu

Chłodzone powietrzem agregaty wody lodowej ze sprężarkami spiralnymi AquaSnap® 30RBP400 firmy Carrier wyposażone w podwójne pompy o zmiennej prędkości, urządzenie zapewniające łagodny rozruch oraz zabezpieczenie wymiennika dla obszarów nadmorskich zostały zainstalowane szpitalu kardiologicznym i chirurgii klatki piersiowej, który dwukrotnie zdobył najwyższe oceny w Wielkiej Brytanii.

Ten specjalistyczny szpital kardiologiczny i chirurgii klatki piersiowej obsługuje 2,8 miliona ludzi w Merseyside, Cheshire, Północnej Walii i na Wyspie Man. Zapewnienie bezpiecznego i dobrze wentylowanego środowiska, w którym pacjenci mogą otrzymać najwyższej jakości usługi kliniczne, ma kluczowe znaczenie dla zaoferowania przez szpital najwyższego poziomu opieki.

specialist heart and chest hospital =

Trochę szczegółów

Trzy chłodzone powietrzem agregaty wody lodowej Carrier AquaSnap® 30RBP400 o łącznej wydajności chłodniczej 1164 kW zostały zainstalowane przez członka programu Carrier Advantage w ramach dużego projektu renowacyjnego.

Dzięki sprawdzonej niezawodności, chłodzone powietrzem agregaty wody lodowej ze sprężarkami spiralnymi AquaSnap® wyposażone w podwójne pompy o zmiennej prędkości to często stosowane rozwiązanie w przypadku szpitali oraz ośrodków opieki zdrowotnej ze względu na ich optymalną wydajność przy pełnym i częściowym obciążeniu, niski poziom hałasu oraz oszczędność energii. Agregaty zostały wyposażone w sterowanie łagodnym rozruchem, aby wyeliminować koszty wynikające ze szczytowego zapotrzebowania na moc i zmniejszyć naprężenia mechaniczne, zapewniając w ten sposób dłuższą żywotność wszystkich elementów systemu.

Aby zabezpieczyć urządzenia przed korozją, na wężownice skraplacza nałożono elastyczną powłokę epoksydową Enviroshield firmy Carrier, która całkowicie otacza i izoluje metal aluminiowy wymienników ciepła od otaczającego środowiska, dodatkowo wydłużając ich żywotność.

Kompaktowe i proste w montażu agregaty wody lodowej zostały umieszczone na dachu budynku z poziomu ulicy za pomocą dźwigów o wydłużonym podnośniku.

Dzięki niskiemu wpływowi CO2 na środowisko, energooszczędne rozwiązania, takie jak seria agregatów wody lodowej AquaSnap®, wspierają firmę Carrier w zakresie jej Celów Środowiskowych, Społecznych i Zarządczych do roku 2030, polegających na zmniejszeniu śladu węglowego swoich klientów o więcej niż jedną gigatonę.

KLUCZOWE KORZYŚCI

Chłodzone powietrzem agregaty wody lodowej ze sprężarkami spiralnymi AquaSnap® 30RBP400 to często stosowane rozwiązanie w przypadku szpitali oraz ośrodków opieki zdrowotnej ze względu na ich optymalną wydajność przy pełnym i częściowym obciążeniu, niski poziom hałasu oraz oszczędność energii.

TECHNOLOGIE
  • Chłodzone powietrzem agregaty wody lodowej Carrier AquaSnap® 30RBP400 .