Przejdź do głównej zawartości

Zyskaj lepszy wgląd w dane dzięki usłudze ABOUND™ HVAC Performance

Dostarczanie praktycznych informacji o pracy maszyn w celu zmniejszenia kosztów operacyjnych, zwiększenia wydajności personelu i wydłużenia czasu pracy bez przestojów.

 
Rozwiązania, dzięki którym Twój zespół zyska możliwość wglądu w dane, dostępu do zaleceń oraz optymalizacji cyklu i wyników pracy systemu HVAC.

Rozwiązania należące do naszej oferty cyfrowej pomogą Tobie i Twoim pracownikom uzyskać wgląd w dane, dostęp do zaleceń ekspertów, a także efektywnie zoptymalizować cykl pracy systemów HVAC.

Poziomy realizacji usługi opracowaliśmy w taki sposób, by wyjść naprzeciw potrzebom klientów w zakresie systemów HVAC, zapewniając im spokój ducha i lepsze wyniki finansowe.

carrier-bluedge-service-plaform_pl

Pobierz broszurę keyboard_arrow_right


*Pakiet BluEdge Digital Core stanowi część wszystkich poziomów obsługi.

Dotyczy tylko kompatybilnych agregatów chłodniczych.

Zwiększ produktywność dzięki przekazywanym w czasie rzeczywistym powiadomieniom i analizom dotyczącym stanu podłączonych urządzeń HVAC, dostarczanym na żądanie za pośrednictwem aplikacji na smartfon i strony internetowej

Wykazana konserwacja

Wykresy i schematy wykazujące potrzebę i wpływ konserwacji

Panel agregatu wody lodowej*

Aktualizowany w czasie rzeczywistym panel umożliwiający dostęp do wszystkich szczegółowych informacji na temat stanu i wydajności systemu z dowolnego miejsca online

Zdalny monitoring 24/7

Nieustannie wykonywana analiza zdalna w celu uprzedzenia i ograniczenia nieplanowanych czasów przestoju

Zaawansowana analityka*

Umieszczone w chmurze algorytmy pomagające w zarządzaniu stanem i wydajnością urządzeń oraz ich przewidywaniu i optymalizowaniu


*W zależności od umowy

Aby zamówić ABOUND™ HVAC Performance, skontaktuj się z przedstawicielem Serwisu Carrier wypełniając formularz kontaktowy lub zadzwoń pod numer 22 336 08 00.