Przejdź do głównej zawartości

Carrier dumnym sponsorem głównym Clima 2022


carrier-logo-clima-congress-2022.png

ZAANGAŻOWANIE W TO, CO WAŻNE

Zmiana klimatu jest jednym z najważniejszych problemów, przed jakimi stoi ludzkość. Branża HVAC odpowiada za około 15% światowych emisji gazów cieplarnianych. Firma Carrier dostrzega potencjał inteligentnych, zrównoważonych innowacji i zobowiązuje się do wyznaczania opartych na nauce celów w zakresie emisji zgodnych z celami paryskiego porozumienia klimatycznego . Bycie głównym sponsorem CLIMA 2022, Światowego Kongresu REHVA, który odbędzie się w dniach 22-25 maja 2022 roku to dla firmy Carrier duma i odpowiedzialność za naszą przyszłość.


carrier-main-sponsor-of-clima-2022

Podpisanie umowy sponsorskiej, 12 lipca 2021 r. Na zdjęciu od lewej do prawej: John Lens (dyrektor zarządzający TVVL), Didier Genois (wiceprezes i dyrektor generalny, Carrier HVAC Europe), Tony Jabbour (dyrektor ds. sprzedaży, marketingu i komunikacji Carrier Europe), Olaf Oosting (członek zarządu TVVL) i Dick van Giezen (dyrektor sprzedaży Carrier Benelux)

Wierzymy, że wiedza ma wartość, jeśli się nią dzielimy

Ta edycja kongresu odbywa się w bardzo ważnym momencie dla naszego świata HVAC. W firmie Carrier innowacyjność zawsze była jedną z naszych podstawowych wartości. Nasze centra badawczo-projektowe zapewniają naszym klientom najbardziej wydajne, najbardziej wydajne produkty i usługi. Aktywnie dzielimy się naszą wiedzą, aby promować zarządzanie środowiskiem.

Z niecierpliwością czekamy na podzielenie się wiedzą z całą branżą HVAC na CLIMA 2022.