carrier-engineer-working-on-cad_c

KARIERA ZAWODOWA

Nie naśladuj lidera — zostań nim. Zaangażuj się w rozwój swojej kariery zawodowej w firmie Carrier, światowym liderze w dziedzinie rozwiązań dotyczących ogrzewania, klimatyzacji i chłodnictwa.

BŁYSKOTLIWOŚĆ W PRACY

Niezależnie od tego, czy celem jest ochrona fresków na sklepieniu Kaplicy Sykstyńskiej, nowatorskie podgrzewanie wody w basenie dla światowej klasy pływaków, czy też prowadzenie działań na rzecz zielonego i energooszczędnego budownictwa w niektórych najbardziej zaawansowanych technologicznie miastach na całym świecie — można tam znaleźć pracowników firmy Carrier.

Każdego dnia zespół pracowników firmy Carrier staje w obliczu najbardziej niezwykłych i ekscytujących wyzwań z dziedziny ogrzewania, klimatyzacji i chłodnictwa na całym świecie. I — aby w dalszym ciągu móc sprostać naszej roli światowego lidera — zawsze poszukujemy na całym świecie utalentowanych, ambitnych osób, które dołączą do zespołu pracowników korporacji Carrier.

MOŻLIWOŚCI ROZWOJU KARIERY

Światowe przewodnictwo i innowacyjność wymagają szerokiej puli talentów i zestawów umiejętności. W firmie Carrier oznacza to współpracę najlepszych na świecie specjalistów z dziedziny inżynierii, produkcji, informatyki, finansów, administracji oraz sprzedaży i marketingu. Jeśli są Państwo zainteresowani rozwojem kariery zawodowej w jednej z powyższych lub w kilku innych dziedzinach, prosimy o zgłaszanie zainteresowania na stronie www.corporate.carrier.com/careers/.

TWOJA KARIERA W TWOICH RĘKACH

Firma Carrier jest zaangażowana w pozyskiwanie i utrzymywanie światowej klasy talentów. Dlatego zachęcamy wszystkich naszych pracowników do przejmowania kontroli nad własną karierą. Zapewniamy ustawiczne szkolenie, specjalistyczne kształcenie i możliwości awansu, aby ułatwić rozwój kariery pracowników, niezależnie do zajmowanego stanowiska. Przecież, jako pracownik światowego lidera, na drodze swojej kariery powinieneś dotrzeć dokąd tylko zechcesz.

PROMOWANIE RÓŻNORODNOŚCI

Firma Carrier zdaje sobie sprawę, że zaspokajanie różnorodnych potrzeb klientów na całym świecie wymaga posiadania równie zróżnicowanej siły roboczej. Kierując się swoją podstawową wartością, obejmującą różnorodność kulturową i indywidualną, firma Carrier promuje nowe pomysły i różne punkty widzenia na wszystkich poziomach działania firmy. Dzięki temu wszystkie opinie są wysłuchiwane i każdy ma możliwość wywierania wpływu na to co dzieje się w przemyśle i na świecie. Jest dla nas jasne, że posiadanie wysoce zaangażowanych pracowników jest jedynym sposobem zachowania dziedzictwa innowacyjnego myślenia.

Nasz sukces jako ogólnoświatowego lidera technologicznego opiera się na ich wyjątkowych talentach, punktach widzenia i doświadczeniach. Naszą siłą jest ich wspólne dążenie do zbudowania lepszego i bardziej zrównoważonego świata dla nas wszystkich.

willis-carrier-notebook-page_c
Dlaczego firma Carrier

W firmie Carrier wyznajemy kulturę przewodnictwa, innowacyjności i zrównoważonego rozwoju. Nasz globalny zasięg i silne zaangażowanie w motywowanie pracowników zapewnia wszystkim pracownikom firmy Carrier możliwości rozwoju, nauki i budowania własnych karier.

Globalny zasięg

Pracownicy firmy Carrier mają świat na wyciągnięcie ręki. Firma Carrier jednostki należącej do korporacji United Technologies Corporation, ma wsparcie blisko 50 000 pracowników zatrudnionych w ponad 180 krajach. Wspólne skupienie się na rozwiązywaniu globalnych wyzwań umożliwia zróżnicowanej sile roboczej firmy Carrier pozostawianie śladu swojej obecności w każdej części świata.

Lokalne zaangażowanie

Carrier jest firmą o globalnym zasięgu, rozumiemy jednak również ważność zaangażowania lokalnego. Ma dla nas znaczenie to, że pracownicy wnoszą swój wkład w rozwój społeczności lokalnych, wśród których żyją i pracują. Dlatego firma Carrier z dumą wspiera wolontariat i darowizny na cele charytatywne w wielu różnych formach.

Kariery zbudowane na zaangażowaniu i wartościach

Firma Carrier, zbudowana na dziedzictwie innowacyjności i przewodnictwa, jest przedsiębiorstwem opartym na wykorzystywaniu zaawansowanych technologii; firmą, która rozumie jak ważne dla wyników pracy jest osobisty rozwój pracowników i dbałość o klienta. Będąc pionierem w dziedzinie odpowiedzialności społecznej i zarządzania w duchu dbałości o środowisko naturalne, firma Carrier uwzględnia strategię zrównoważonego działania we wszystkich swoich działaniach. Ochrona środowiska naturalnego i zachowanie ograniczonych zasobów naturalnych naszego świata to podstawowa zasada prowadzenia naszej działalności biznesowej. Traktujemy poważnie naszą rolę naturalnego lidera.

Silna pozycja biznesowa

Firmy Carrier, regularnie klasyfikowane wśród cieszących się najwyższym uznaniem firm i marek na świecie, są najlepszymi specjalistami na wszystkich obsługiwanych rynkach. Niezależnie od istniejących warunków gospodarczych osiągamy wymagające cele i zapewniamy naszym udziałowcom stabilność inwestycyjną.