Kariera zawodowa

Nie naśladuj lidera — zostań nim. Zaangażuj się w rozwój swojej kariery zawodowej w firmie Carrier, światowym liderze w dziedzinie rozwiązań dotyczących ogrzewania, klimatyzacji i chłodnictwa.

Błyskotliwość w pracy

Niezależnie od tego, czy celem jest ochrona fresków na sklepieniu Kaplicy Sykstyńskiej, nowatorskie podgrzewanie wody w basenie dla światowej klasy pływaków, czy też prowadzenie działań na rzecz zielonego i energooszczędnego budownictwa w niektórych najbardziej zaawansowanych technologicznie miastach na całym świecie — można tam znaleźć pracowników firmy Carrier.

Każdego dnia zespół pracowników firmy Carrier staje w obliczu najbardziej niezwykłych i ekscytujących wyzwań z dziedziny ogrzewania, klimatyzacji i chłodnictwa na całym świecie. I — aby w dalszym ciągu móc sprostać naszej roli światowego lidera — zawsze poszukujemy na całym świecie utalentowanych, ambitnych osób, które dołączą do zespołu pracowników korporacji UTC Climate, Controls & Security.

Możliwości rozwoju kariery

Światowe przewodnictwo i innowacyjność wymagają szerokiej puli talentów i zestawów umiejętności. W firmie Carrier oznacza to współpracę najlepszych na świecie specjalistów z dziedziny inżynierii, produkcji, informatyki, finansów, administracji oraz sprzedaży i marketingu. Jeśli są Państwo zainteresowani rozwojem kariery zawodowej w jednej z powyższych lub w kilku innych dziedzinach, prosimy o zgłaszanie zainteresowania na stronie www.utc.com/Careers.

Twoja kariera w Twoich rękach

Firma Carrier jest zaangażowana w pozyskiwanie i utrzymywanie światowej klasy talentów. Dlatego zachęcamy wszystkich naszych pracowników do przejmowania kontroli nad własną karierą. Zapewniamy ustawiczne szkolenie, specjalistyczne kształcenie i możliwości awansu, aby ułatwić rozwój kariery pracowników, niezależnie do zajmowanego stanowiska. Przecież, jako pracownik światowego lidera, na drodze swojej kariery powinieneś dotrzeć dokąd tylko zechcesz.

Promowanie różnorodności

Firma Carrier zdaje sobie sprawę, że zaspokajanie różnorodnych potrzeb klientów na całym świecie wymaga posiadania równie zróżnicowanej siły roboczej. Kierując się swoją podstawową wartością, obejmującą różnorodność kulturową i indywidualną, firma Carrier promuje nowe pomysły i różne punkty widzenia na wszystkich poziomach działania firmy. Dzięki temu wszystkie opinie są wysłuchiwane i każdy ma możliwość wywierania wpływu na to co dzieje się w przemyśle i na świecie. Jest dla nas jasne, że posiadanie wysoce zaangażowanych pracowników jest jedynym sposobem zachowania dziedzictwa innowacyjnego myślenia.

Naszym największym kapitałem w UTC jest różnorodność naszych pracowników i ich pomysłów. Nasz sukces jako ogólnoświatowego lidera technologicznego opiera się na ich wyjątkowych talentach, punktach widzenia i doświadczeniach. Naszą siłą jest ich wspólne dążenie do zbudowania lepszego i bardziej zrównoważonego świata dla nas wszystkich.Carrier

Carrier is a world leader in high-technology heating, air-conditioning and refrigeration solutions. Carrier is part of UTC Climate, Controls & Security, a unit of United Technologies Corp., a leading provider to the aerospace and building systems industries worldwide.