Miasto

POKAŻ SWOJE ZAANGAŻOWANIE W OCHRONĘ ŚRODOWISKA

Solution image cityWzrost zaniepokojenia stanem środowiska naturalnego na obszarach miejskich

Flower city lineWładze miejskie w całej Europie zwracają uwagę na problemy dotyczące zwiększających się zatorów komunikacyjnych, zanieczyszczenia powietrza i uciążliwego hałasu w zatłoczonych dzielnicach mieszkaniowych. W odpowiedzi na coraz ostrzejsze przepisy (ustanowienie stref niskiej emisji, wprowadzenie certyfikatów zgodności z normą PIEK) firma Carrier Transicold wprowadza wszechstronną i innowacyjną linię najlepszych w swojej klasie, przyjaznych dla środowiska rozwiązań, zaprojektowanych specjalnie w celu umożliwienia proekologicznym profesjonalistom z dziedziny transportu spełnienia rygorystycznych warunków prowadzenia biznesu na obszarach miejskich.

Nasze rozwiązanie:

Solution - Vector 1550 Vector 1550 City, przeznaczony do dostaw nocnych agregat posiadający certyfikat PIEK

Agregat Vector 1550 City, generujący poziom hałasu poniżej 60 decybeli i oferujący standardowy montaż, wykorzystuje te same punkty montażowe i otwór w przedniej ścianie zabudowy, jak standardowy agregat naczepowy. Proces montażowy pozostaje zatem taki sam jak w przypadku innych agregatów serii Vector, bez konieczności wykonywania dodatkowych prac w obrębie podstawy montażowej.

Solution - Vector 1950Vector 1950 City, agregat wielotemperaturowy

Vector 1950 City również posiada certyfikat zgodności z normą PIEK, najbardziej rygorystyczną europejską normą dotyczącą obniżania hałasu. Agregat Vector 1950 City oferuje firmom transportowym, przedsiębiorstwom handlowym, producentom zabudów chłodniczych, kierowcom i ogółowi społeczeństwa takie same zalety jak model Vector 1550, umożliwiając nocne dostawy i stawiając czoła wielu wyzwaniom związanym z dystrybucją na obszarze miejskim lub wrażliwym, zwłaszcza z punktu widzenia sprawnie działającego łańcucha dostaw, hałasu, korków, bezpieczeństwa drogowego i zanieczyszczenia środowiska.

Supra city Solution piek centerSupra City, agregat do cichych dostaw skonstruowany na bazie doświadczeń zdobytych przy eksploatacji agregatów Vector

Posiadający certyfikat zgodności z normą PIEK agregat Supra City oferuje pełną elastyczność w zakresie cichych dostaw i sprawnie działającego łańcucha dostaw. Agregat Supra City, dostępny w wersji jedno- lub wielotemperaturowej, charakteryzuje się taką samą wydajnością chłodniczą i niezawodnością, jak standardowe agregaty należące do linii Supra.