CARRIER ZAPEWNIA ŚWIEŻOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ

Firma Carrier zdaje sobie sprawę, że „świeżość” nie zależy wyłącznie od tego jak niedawno owoce i warzywa zostały zebrane lub produkty wytworzone. W grę wchodzą również warunki ich transportu. Dlatego nasza firma oferuje rozwiązania z zakresu chłodnictwa transportowego, które umożliwiają precyzyjną regulację temperatury i wilgotności, zapewniając ochronę wszelkiego typu nietrwałych produktów, niezależnie od ich miejsca przeznaczenia.

CHŁODZENIE PODCZAS TRANSPORTU DROGĄ LĄDOWĄ

Wykorzystując technologie następnej generacji, firma Carrier Transicold ustanawia coraz wyższe standardy dotyczące układów chłodniczych stosowanych w kontenerach oraz samochodach i naczepach z zabudową chłodniczą, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa, emisji zanieczyszczeń i poziomów hałasu.

CHŁODZENIE PODCZAS TRANSPORTU DROGĄ MORSKĄ

Od ponad 40 lat firma Carrier Transicold jest branżowym liderem w dziedzinie chłodzenia kontenerów morskich. Jesteśmy preferowanym dostawcą nowatorskich, niezawodnych kontenerowych agregatów chłodniczych dla światowej floty handlowej i firm leasingowych.

DOSTAWA CZĘŚCI ZAMIENNYCH I WSPARCIE SERWISOWE ZAPOBIEGAJĄ PRZESTOJOM

Części zamienne firmy Carrier Transicold są dostępne we wszystkich zakątkach świata. Dzięki ogólnoświatowej sieci ponad 600 dealerów, dystrybutorów i magazynów części zamiennych, firma Carrier Transicold jest w stanie dostarczyć części zamienne i odpowiednie wsparcie serwisowe niezbędne do utrzymania w ruchu środków transportowych naszych klientów na szlakach drogowych, kolejowych i wodnych na całym świecie.