Zachowanie integralności dzięki dedykowanym agregatom chłodniczym, akcesoriom i usługom firmy Carrier

Firma Carrier Transicold pomaga swoim klientom w spełnieniu wymagań określonych w tych wytycznych, rekomendując pakiet produktów i usług idealnie dostosowanych do tego celu.

Firma oferuje do tych zastosowań szereg wysokiej mocy agregatów chłodniczych, takich jak agregaty Vector™ 1950, Vector 1950 MT i Vector 1550 przeznaczone do naczep; systemy Supra™ 1250, 1250 MT i Supra 850, 850 MT przeznaczone do samochodów ciężarowych; agregaty Pulsor™ w wersji jedno- i wielotemperaturowej do lekkich pojazdów dostawczych.

Dzięki tym wysokowydajnym agregatom chłodniczym dowolny pojazd użytkowy floty może zostać wyposażony w sprawdzony system dostosowany do konkretnego przeznaczenia, począwszy od najmniejszego agregatu przeznaczonego do furgonetek, a skończywszy na największych agregatach do ciężarówek i naczep.

Firma Carrier Transicold rekomenduje łączenie tych agregatów z zestawem wyposażenia dodatkowego, co ułatwi użytkownikom spełnienie wymagań dotyczących integralności przewożonych produktów. Wyposażenie dodatkowe obejmuje na przykład rejestratory DataCOLD™, które rejestrują temperatury występujące w trakcie całej podróży i przekazują je do systemu COLDTrans™ w celu bezpośredniego śledzenia temperatur w czasie rzeczywistym. Agregaty mogą być również wyposażone w czujniki, które informują kierowcę o poziomie paliwa w zbiorniku, aby nie dopuścić do nieoczekiwanego wyłączenia się systemu.

pharma-solution-graphic

Wszystko to może być połączone z wszechstronnym wsparciem posprzedażnym, obejmującym pomoc techniczną oneCALL™ oferowaną w trybie 24/7, umowy everCOLD™ dotyczące napraw i konserwacji prewencyjnej, coroczną kalibrację czujników temperatury oraz dostęp do ponad 600 centrów serwisowych i 2000 techników na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Firma Carrier Transicold zapewnia również dostęp do rozwiązań umożliwiających podgląd łańcucha chłodniczego oraz do usług doradczych dotyczących sposobów śledzenia, monitorowania i ochrony jakości i integralności produktów wrażliwych na temperaturę w obrębie złożonych łańcuchów dostaw. Te usługi, łącznie z termicznym mapowaniem pojazdu, są dostępne za pośrednictwem firmy Sensitech Inc., należącej do spółki Carrier Global Corporation.

in-situ-thermal-_mapping