carrier-supra-cng-on-road

Rozwiązanie

Utrzymywanie towarów w chłodzie podczas transportu drogowego jest nie lada wyzwaniem

Naczepy chłodnicze podróżują przez różne kraje, w różnych porach dnia, w ekstremalnych temperaturach. Niezależnie jednak od rodzaju transportowanych towarów firma Carrier Transicold oferuje właściwe rozwiązanie, pozwalające przestrzegać norm łańcucha chłodniczego, obniżać koszty eksploatacyjne, ograniczać do minimum negatywny wpływ na środowisko i umożliwiać dostawę towarów w doskonałym stanie.

electrification-thumbnail

Electrification

In the aim to Carrier’s goal to reduce customers’ carbon footprint by 1 gigaton while continuing to improve and innovate, we develop sustainable, high-performance refrigeration solutions to reduce environmental impact and maximize overall economic value today and tomorrow.

Learn more
City-thumbnail
Dystrybucja miejska

W odpowiedzi na coraz ostrzejsze przepisy w Europie firma Carrier Transicold wprowadza wszechstronną i innowacyjną linię najlepszych w swojej klasie.

Więcej informacji
Pharma-thumbnail
Transport Farmaceutyków

Dzięki wiodącym w branży usługom, rozwiązaniom i specjalistycznej wiedzy we wszystkich aspektach łańcucha chłodniczego, firma Carrier usprawnia go dla rynku, aby pomóc w zachowaniu, ochronie i rozszerzeniu światowych dostaw leków.

Więcej informacji
Retail-thumbnail
Detal

Firma Carrier rozumie, że w „świeżości” nie chodzi tylko o to kiedy zostały zebrane produkty lub jak i kiedy powstały. Chodzi również o warunki, w jakich były one transportowane.

Więcej informacji
Flowers-thumbnail
Kwiaty

Kwiaty są tak delikatne, jak się wydaje. Składają się w około 70-95% z wody, dlatego kontrola temperatury jest istotnym problemem dla zachowania optymalnej świeżości tych żywych produktów. Carrier Transicold przedstawia swoje rozwiązanie do transportu kwiatów wrażliwych na temperaturę.

Więcej informacji
High-ambient-thumbnail
Ekstremalny Klimat

Firma Carrier Transicold zaprojektowała specjalne linie agregatów wyposażonych w unikalne wysokowydajne układy grzania i chłodzenia i przeznaczonych do użytku w ekstremalnie niskich i wysokich temperaturach zewnętrznych.

Więcej informacji