24hr-service-lcv-trailer

Serwis

Łańcuch chłodniczy nigdy się nie zatrzymuje. My także.

Dzięki rozległej sieci ponad 600 centrów serwisowych i ponad 2000 doskonale wyszkolonych ekspertów technicznych , dążymy do maksymalizacji poziomu niezawodności i czasu pracy za pośrednictwem zoptymalizowanych programów konserwacji i napraw , a jednocześnie skuteczne i efektywne reagujemy w przypadku wystąpienia niespodziewanych awarii . Zawsze i wszędzie.

Najlepiej rozbudowana sieć serwisowa w branży

Dysponując ponad 600 centrami serwisowymi w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Rosji, firma Carrier Transicold Europe oferuje swoim klientom największą w tym regionie sieć serwisową obsługującą samochody ciężarowe i naczepy z zabudową chłodniczą.

Mając ponadto wsparcie ponad 600 mobilnych jednostek serwisowych i ponad 2000 techników serwisowych, chcemy być możliwie jak najbliżej naszych klientów.

Wielkość to nie wszystko. Dlatego właśnie przykładamy dużą wagę to szkolenia technicznego i zaopatrzenia w części zamienne, a ponadto opracowaliśmy nasz program PACE (Performance Assessment & Competitive Excellence), którego celem jest zapewnienie, aby szybkość i jakość reakcji szły ręka w rękę.

Kompleksowa umowa serwisowa umożliwiająca maksymalizację sprawności eksploatacyjnej Twojej floty

Wybierając firmę Carrier Transicold stałeś się właścicielem zaawansowanych agregatów chłodniczych przeznaczonych do chłodnictwa transportowego, zaś łącząc ten wybór z naszym zapewniającym stałe koszty obsługi kompleksowym pakietem serwisowym everCODL™ możesz być pewien, że otrzymasz optymalne wsparcie techniczne, które umożliwi sprawną i efektywną eksploatację posiadanej floty.

Dostosowanie do potrzeb

Dostępne są różne opcje kontraktów everCOLD™ umożliwiające dopasowanie poziomu wsparcia do Twoich potrzeb.

WYBIERZ ODPOWIEDNIE OPCJE

select-options-graphic

You can choose to add or exclude items such as travel to your premises, international coverage, regulatory checks or even the service and repair of other equipment, such as temperature recorders and telematics.

WYBIERZ CZAS OBOWIĄZYWANIA UMOWY

calendar-graphic

Pakiet everCOLD™ umożliwia ustalenie stałych kosztów przez określony czas w zależności od Twojego profilu użytkowania, z uwzględnieniem wieku posiadanego sprzętu i godzin pracy agregatów. Jeśli Twoje wymagania biznesowe zmienią się i zdecydujesz o wcześniejszym wyłączeniu niektórych pojazdów z eksploatacji, możesz co roku wykluczyć do 10% floty z umowy everCOLD™ bez ponoszenia dodatkowych opłat*.

*Prosimy sprawdzić warunki obowiązujące w danym kraju.

ZAPLANUJ SWOJE PŁATNOŚCI

pencil-paper-graphic

Istnieje możliwość dostosowania cyklu płatności do potrzeb firmy — płatność co miesiąc, co kwartał lub co rok. Dzięki stałym opłatom, niezależnie od liczby wykonywanych napraw lub ich terminu, można precyzyjnie zaplanować budżet z wyprzedzeniem.

 

Proste, bezproblemowe budżetowanie

Umowa everCOLD zapewnia stały koszt usług serwisowych przez cały okres obowiązywania. Ustalona opłata zapewnia pokrycie kosztów zaplanowanej konserwacji, nieplanowanych napraw oraz pomocy w przypadku awarii. Nie musisz się już martwić o niespodziewane koszty serwisowania sprzętu.

europe-repair-cost-chart

Załatwianie spraw związanych z serwisem i naprawami może pochłaniać dużo czasu i odwracać uwagę od zasadniczej działalności handlowej. Umowy serwisowe everCOLD umożliwiają rozwiązanie tego problemu, a ponadto nasze systemy i siła nabywcza umożliwiają nam dokonywanie sprawnych zakupów w Twoim imieniu, dzięki czemu możesz odnosić korzyści wynikające ze stosowania prostej stałej opłaty i skonsolidowanego fakturowania, niezależnie od poziomu wymaganej obsługi serwisowej.

Specjalistyczna wiedza

Dzięki dostępowi do najnowszego oprogramowania diagnostycznego, specjalistycznych narzędzi i literatury technicznej, nasi technicy serwisowi znają sprzęt Carrier Transicold lepiej niż ktokolwiek inny. Ponadto nasi technice serwisowi biorą udział w szkoleniach dotyczących wsparcia technicznego prowadzonych przez 15 trenerów technicznych w 7 dedykowanych centrach szkoleniowych, dzięki czemu klienci czują, że są w dobrych rękach.

Wsparcie zawsze i wszędzie

Umowa serwisowa everCOLD zapewnia dostęp do naszej usługi oneCALL. Oferujemy wsparcie w trybie 24/7/365, naszym celem zaś jest zapewnienie możliwie jak najbardziej uproszczonego i wydajnego procesu naprawy. Zadzwoń pod numer 00800 CARRIER1, a my zajmiemy się Twoim zgłoszeniem serwisowym od początku do końca. Dzięki rozległej sieci ponad 600 punktów serwisowych wspieranych przez ponad 600 pracujących w terenie techników oraz usłudze oneCALL pomoc jest zawsze w pobliżu.

Optymalizacja wydajności

Oprócz zapewnienia obsług serwisowej przeprowadzanej zgodnie ze specyfikacją firmy Carrier Transicold, umowa serwisowa everCOLD zapewnia korzyści wynikające z używania oryginalnych części zapasowych Carrier Performance Parts™. Zaprojektowane tak, aby zapewnić jak najlepszą pracę Twojego sprzętu pod względem wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa, części zapasowe oznaczane jak Performance Parts pozwalają również zachować wysoką wartość odsprzedażną posiadanego sprzętu. Dzięki współczynnikowi dostępności części zamiennych za pierwszym razem, wynoszącemu 97%, możesz mieć pewność, że gdy konieczna będzie naprawa, natychmiast przywrócimy sprawność Twojego sprzętu./p>

Pomoc techniczna w trybie 24/7 — wystarczy jeden telefon

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w związku z awarią w swoim kraju, czy za granicą, dzięki usłudze oneCALL™ dostępnej w trybie 24/7/365 uzyskasz pomoc naszych pracowników, którzy przywrócą sprawność Twojego sprzętu tak szybko, jak to możliwe.

one-call-services

Łatwy dostęp

Uzyskanie dostępu do usługi oneCALL jest bardzo proste — wystarczy zapamiętać numer 00800 CARRIER1* (00800 22774371). Zajmujemy się także czynnościami administracyjnymi, takimi jak obsługa płatności i wymiana walut w Twoim imieniu, niezależnie od tego gdzie nastąpiła awaria.

*Numer rezerwowy: 0032 11879 100

oneCALL — jedno rozwiązanie problemu

Dostępna w 32 krajach i obejmująca sieć ponad 600 punktów serwisowych usługa oneCALL umożliwia połączenie ze specjalistą mówiącym w Twoim języku i gwarantuje szybkie uzyskanie potrzebnej pomocy.

Informacje na bieżąco

Rozumiemy, jak dużym utrudnieniem mogą być awarie sprzętu w branży transportu chłodniczego, szczególnie gdy wydarzą się w innym kraju — dlatego na bieżąco przekazujemy informacje o każdym etapie prowadzonej naprawy. Oprócz informacji telefonicznych istnieje możliwość otrzymywania informacji za pośrednictwem wiadomości SMS, poczty elektronicznej oraz strony internetowej umożliwiającej monitorowanie sytuacji on-line, co pozwala odpowiednio zaplanować pracę.

Specjalistyczna wiedza

Dzięki dostępowi do najnowszego oprogramowania diagnostycznego, specjalistycznych narzędzi i literatury technicznej, nasi technicy serwisowi znają sprzęt Carrier Transicold lepiej niż ktokolwiek inny. Posiadamy również obszerne magazyny wysokiej jakości części zamiennych Performance Parts, dzięki czemu nasi klienci mogą poczuć, że są naprawdę w dobrych rękach.

Oryginalna jakość, oryginalne funkcjonowanie

Części zamienne firmy Carrier Transicold są nie bez powodu oznakowane symbolem Performance Parts. W przeciwieństwie do alternatywnych kopii lub części „pasujących” są one projektowane i produkowane zgodnie z naszymi rygorystycznymi specyfikacjami OEM w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i niezawodności układów.

Zdolność dostawcza

woman-parts-warehouse

Posiadanie właściwej części we właściwym miejscu i o właściwej porze jest bardzo ważne. To dlatego nasze części zamienne są dostępne w ponad 600 punktach serwisowych w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i w Rosji. Każdy z tych punktów oferuje dostępne w trybie on-line zasoby techniczne i obsługę logistyczną, dzięki czemu oferowane w naszym obszernym katalogu części zamienne mogą zostać dokładnie wyszukane i szybko dostarczone.

Tańsze opcje

Zdajemy sobie sprawę z tego, że gdy agregaty stają się coraz starsze i zbliża się data ich wymiany nowe części zamienne nie zawsze są najbardziej ekonomiczną opcją. Z tego względu włączyliśmy do swojej oferty regenerowane sprężarki, generatory, silniki i mikroprocesory. W przeciwieństwie do zamienników lub części naprawionych, są to części zregenerowane zgodnie z oryginalną specyfikacją. W większości przypadków regeneracja została wykonana przez pierwotnego producenta, co oznacza spełnienie wszystkich wymogów, dzięki czemu możemy oznaczyć te części symbolem Perfomance Parts, tak jak w przypadku ich nowych odpowiedników.

Wyposażenie dodatkowe — opcje zwiększające ochronę

Wielu klientów ma określone wymagania dotyczące prowadzonych operacji i dlatego oferujemy również asortyment zatwierdzonego wyposażenia dodatkowego, które ułatwi spełnienie tych wymagań i zapewni większą ochronę produktów.

Od czujników otwarcia drzwi po rejestratory Datacold™ do monitorowania temperatury i alarmowe wyświetlacze LED, poprzez urządzenia antysyfonowe i elektroniczne systemy do monitorowania poziomu paliwa — jeśli cokolwiek może mieć wpływ na łańcuch chłodniczy, mamy na to sposób.

Całe wyposażenie dodatkowe można określić przy składaniu nowego zamówienia lub zamówić za pośrednictwem naszej sieci serwisowej.

WYKORZYSTUJ NASZE AGREGATY W OPTYMALNY SPOSÓB
ZNAJDŹ NAJBLIŻSZE CENTRUM SERWISOWE
POBIERZ NASZ LOKALIZATOR CENTRÓW SERWISOWYCH
PRZED SKORZYSTANIEM Z USŁUGI ONECALL
ZOPTYMALUZUJ SWOJE URZĄDZENIA DZIĘKI ODPOWIEDNIM AKCESORIOM
Nowy cennik części zamiennych w Polsce