oneCALL

Serwis Carrier Transicold oneCALL™

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w związku z awarią w swoim kraju, czy za granicą, dzięki usłudze oneCALL™ dostępnej w trybie 24/7/365 uzyskasz pomoc naszych pracowników, którzy przywrócą sprawność Twojego sprzętu tak szybko, jak to możliwe.

Łatwy dostęp

Skorzystaj z usługi oneCALL™, przeglądając nasze bezpłatne numery. Zajmujemy się także czynnościami administracyjnymi, takimi jak obsługa płatności i wymiana walut w Twoim imieniu, niezależnie od tego gdzie nastąpiła awaria.

0080022774371 (bezpłatny z Polski)

0032 118 79 100 BELGIA (płatny wg. stawki operatora)

oneCALL™ – jedno rozwiązanie problemu

Dostępna w 32 krajach i obejmująca sieć ponad 600 punktów serwisowych usługa oneCALL umożliwia połączenie ze specjalistą mówiącym w Twoim języku i gwarantuje szybkie uzyskanie potrzebnej pomocy.

Informacje na bieżąco

Rozumiemy, jak dużym utrudnieniem mogą być awarie sprzętu w branży transportu chłodniczego, szczególnie gdy wydarzą się w innym kraju — dlatego na bieżąco przekazujemy informacje o każdym etapie prowadzonej naprawy. Oprócz informacji telefonicznych istnieje możliwość otrzymywania informacji za pośrednictwem wiadomości SMS, poczty elektronicznej oraz strony internetowej umożliwiającej monitorowanie sytuacji on-line, co pozwala odpowiednio zaplanować pracę.

Specjalistyczna wiedza

Dzięki dostępowi do najnowszego oprogramowania diagnostycznego, specjalistycznych narzędzi i literatury technicznej, nasi technicy serwisowi znają sprzęt Carrier Transicold lepiej niż ktokolwiek inny. Posiadamy również obszerne magazyny wysokiej jakości części zamiennych Performance Parts, dzięki czemu nasi klienci mogą poczuć, że są naprawdę w dobrych rękach.