Części zamienne Carrier Transicold Performance Parts™

Części zamienne firmy Carrier Transicold są nie bez powodu oznakowane symbolem Performance Parts. W przeciwieństwie do alternatywnych kopii lub części „pasujących”, są one projektowane i produkowane zgodnie z naszymi rygorystycznymi specyfikacjami OEM w celu zapewnienia maksymalnej wydajności i niezawodności układów.

Zdolność dostawcza

Posiadanie właściwej części we właściwym miejscu i o właściwej porze jest bardzo ważne. To dlatego nasze części zamienne są dostępne w ponad 600 punktach serwisowych w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i w Rosji. Każdy z tych punktów oferuje dostępne w trybie online zasoby techniczne i obsługę logistyczną, dzięki czemu oferowane w naszym obszernym katalogu części zamienne mogą zostać dokładnie wyszukane i szybko dostarczone.

Tańsze opcje

Zdajemy sobie sprawę z tego, że gdy agregaty stają się coraz starsze i zbliża się data ich wymiany, nowe części zamienne nie zawsze są najbardziej ekonomiczną opcją. Z tego względu włączyliśmy do swojej oferty regenerowane sprężarki, generatory, silniki i mikroprocesory. W przeciwieństwie do zamienników lub części naprawionych, są to części zregenerowane zgodnie z oryginalną specyfikacją. W większości przypadków regeneracja została wykonana przez pierwotnego producenta, co oznacza spełnienie wszystkich wymogów, dzięki czemu możemy oznaczyć te części jako Perfomance Parts, tak jak w przypadku ich nowych odpowiedników.

Wyposażenie dodatkowe — opcje zwiększające ochronę

Wielu klientów ma określone wymagania dotyczące prowadzonych operacji i dlatego oferujemy również asortyment zatwierdzonego wyposażenia dodatkowego, które ułatwi spełnienie tych wymagań i zapewni większą ochronę produktów.

Od czujników otwarcia drzwi po rejestratory Datacold™ do monitorowania temperatury i alarmowe wyświetlacze LED, poprzez urządzenia antysyfonowe i elektroniczne systemy do monitorowania poziomu paliwa — jeśli cokolwiek może mieć wpływ na łańcuch chłodniczy, mamy na to sposób.

Całe wyposażenie dodatkowe można określić przy składaniu nowego zamówienia lub zamówić za pośrednictwem naszej sieci serwisowej.