Icon_sun

Wysokie temperatury otoczenia

W klimacie o wysokich temperaturach otoczenia podtrzymanie łańcucha chłodniczego jest ważniejsze niż gdziekolwiek indziej. Nasze agregaty zapewniają niezrównaną wydajność i stały przepływ powietrza. Operatorzy ciężarówek mogą polegać na niezawodnej ochronie produktów łatwo psujących się. Carrier Transicold proponuje specjalną serię produktów, Oasis dla ciężarówek i X4 dla naczep, aby sprostać rygorom wysokich temperatur, do +50°C, w wersji jedno- lub wielotemperaturowej dla ciężarówek. Łącząc aerodynamiczną stylistykę i niezawodność, te dwie serie zostały zaprojektowane z wytrzymałych i trwałych materiałów, aby oprzeć się trudnym warunkom. Wszystkie komponenty przeszły testy odporności na promieniowanie UV i chemikalia, aby mogły pracować w ekstremalnych warunkach klimatycznych.

X4_Oasis_packshot

Eco_Drive_Supra_packshot
Icon_snowflake

Niskie temperatury otoczenia

Urządzenia muszą również być zdolne do pracy w ekstremalnie niskich temperaturach otoczenia, z możliwością nie tylko chłodzenia, ale również ogrzewania przestrzeni ładunkowej w zimie. Carrier Transicold oferuje skandynawską wersję agregatów Supra do samochodów ciężarowych, wyposażonych w wysokowydajne ogrzewanie elektryczne i wodne, zapewniające niezawodną pracę w ekstremalnie niskich temperaturach otoczenia. Seria Supra Nordic to seria agregatów o wysokiej wydajności chłodniczej i grzewczej, umożliwiająca transport w ekstremalnych warunkach temperaturowych.

W przyczepach, w bardzo niskich temperaturach otoczenia, tradycyjny skraplacz powietrzny instalacji chłodniczej jest wystawiony na działanie zimna i nie jest w stanie wytworzyć wystarczającej ilości ciepła wewnątrz naczepy, aby przekroczyć temperaturę otoczenia. Technologia E-Drive zapewnia stałe ogrzewanie elektryczne, co gwarantuje maksymalną wydajność w wielu komorach, nawet w bardzo niskich temperaturach otoczenia, gdzie tradycyjne systemy mają problem z wytworzeniem ciepła wewnątrz naczepy.