1903-engineers-buffalo-forge-company_h

O Firmie Carrier

Firma Carrier, dzięki wynalezieniu nowoczesnej klimatyzacji przez Willisa Carriera w 1902 roku, jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań grzewczych, klimatyzacyjnych i chłodniczych. Bazując na naszej historycznie udowodnionej innowacyjności, nieustannie oferujemy nowe produkty i usługi, które przyczyniają się do polepszenia komfortu i wydajności na całym świecie.

1902-sackett-wilhelm-first-modern-air-conditioning-system_c

Wynalazek, który zmienił świat

W 1902 roku Willis Carrier rozwiązał problem będący jednym z największych wyzwań ludzkości. Osiągnął to przez kontrolowanie środowiska w pomieszczeniach za pomocą nowoczesnej klimatyzacji. Jego wynalazek umożliwił niezliczonym branżom przemysłu promowanie globalnej wydajności, zdrowia i komfortu osobistego.

Dzisiaj nowatorskie rozwiązania firmy Carrier można znaleźć na całym świecie i w niemal każdym aspekcie codziennego życia. Tworzymy komfortowe i produktywne środowiska, niezależnie od klimatu. Chronimy światowe zaopatrzenie w żywność, zachowując jakość i świeżość produktów spożywczych i napojów. Zapewniamy zdrowie i dobre samopoczucie, umożliwiając właściwy transport i dostawę podstawowych środków medycznych w odpowiednich warunkach. Dostarczamy rozwiązania, usługi i materiały edukacyjne nakierowane na działania na rzecz budownictwa ekologicznego.

Wymienione działania to zaledwie niektóre ze sposobów wykorzystywanych przez firmę Carrier, aby uczynić świat lepszym miejscem do życia, pracy i zabawy.

Spełnianie potrzeb Klientów

Firma Carrier dostarcza na cały świat rozwiązania obejmujące szerokie spektrum zastosowań w różnych dziedzinach, takich jak ogrzewanie, klimatyzacja, chłodnictwo i inne.

carrier-residential-systems-keep-families-comfortable
Komfort we własnym domu

Miliony ludzi pokłada zaufanie w niekwestionowanym prymacie i fachowej wiedzy firmy Carrier w zakresie dostarczania wydajnych rozwiązań dotyczących ogrzewania i chłodzenia domów mieszkalnych.

carrier-commercial-hvac-solutions-cool-office-buildings
Rozwiązania dla budownictwa

 Ustanawiając standardy dotyczące efektywności, oszczędności energii i zrównoważonego rozwoju, firma Carrier oferuje rozwiązania z zakresu klimatyzacji, systemów automatyki budynków i usług energetycznych przewidzianych na cały okres użytkowania budynku.

carrier-transicold-vector-trailer-refrigeration-unit
Chłodzenie podczas transportu

Oferowane przez firmę Carrier transportowe urządzenia chłodnicze, rozwiązania dotyczące monitorowania łańcucha chłodniczego oraz części zamienne zapewniają bezpieczny i niezawodny transport żywności, napojów, środków medycznych i innych towarów szybko psujących sie do ludzi i przedsiębiorstw na całym świecie.

woman-hypermarket-fresh-vegetables
Chłodnictwo komercyjne

Nasze rozwiązania chłodnicze, przeznaczone dla przemysłu spożywczego, placówek gastronomicznych i handlu detalicznego artykułami spożywczymi, powstały na bazie technologii następnej generacji, aby zapewnić świeżość i bezpieczeństwo, a także lepszy wygląd produktów żywnościowych i napojów oferowanych w handlu detalicznym na całym świecie.

willis-carrier-portrait-1920-silhouette
Naturalne przywództwo

Firma Carrier stała się od samego początku naturalnym liderem. Nie wynikło to wyłącznie z faktu, że stworzyliśmy całkowicie nowy i niezwykle innowacyjny produkt, ale również z tego, że w ten sposób ustanowiliśmy standardy dotyczące odpowiedzialności za środowisko. Od 1994 roku jesteśmy w czołówce firm przemysłu chłodniczego, które wycofują z użycia czynniki chłodnicze zubożające warstwę ozonową, wprowadzając jednocześnie wiele z najbardziej energooszczędnych na świecie systemów grzewczych, klimatyzacyjnych i chłodniczych.

Ochrona środowiska naturalnego i zachowanie ograniczonych zasobów naturalnych naszego świata to podstawowa zasada prowadzenia naszej działalności biznesowej. Rozumiemy fundamentalne znaczenie zachowania odpowiedzialnej równowagi między komfortem życia dzisiaj i światem, w jakim przyjdzie nam żyć jutro.

Dowiedz się więcej na stronie
Featured Stories
carrier-conservation-meter
Keeping Conservation Cool

The Carrier CO₂NSERVATION Meter demonstrates our ongoing commitment to the environment, and it isn't slowing down anytime soon.

blue-sky-lower-co2
Keeping Refrigeration Innovative

By using recycled carbon dioxide (CO₂) as a refrigerant instead of synthetic refrigerants, Carrier is helping balance sustainability with efficiency and performance in commercial refrigeration systems.

strawberries-in-containers
Keeping Strawberries Refrigerated

As delicate as they are delicious, strawberries must make an amazing journey to get from the field to your fingertips – and precise Carrier technology makes it all possible.

comfortable-girl-with-pet
Keeping Homes Warm

While the outdoor weather is beyond your control, Carrier’s efficient heating solutions ensure that the indoor forecast is always entirely up to you.

Speak Up
Program Speak Up firmy Carrier oferuje wiele kanałów komunikacji umożliwiających zgłaszanie rzeczywistych, podejrzewanych lub potencjalnych naruszeń naszego Kodeksu etycznego za pośrednictwem jednej platformy dostępnej pod bezpłatnym numerem lub za pośrednictwem strony internetowej. Obie opcje umożliwiają anonimowe zgłaszanie takich wątpliwości.
Speak Up