Květiny

Cool by Carrier - Flowers

Květiny jsou přesně tak citlivé jak vypadají. Protože obsahují 70-95% vody, kontrola teploty je hlavní problém při udržení tohoto produktu v optimálně čerstvém stavu.

Teplotní kontrola začíná již v produkční fázi. Jakmile je květina uříznuta, je uložena do nádoby s vodou umístěné v chladné místnosti s teplotou 2-4°C a to na jednu noc.

Následně je doporučeno uchovávat květiny při teplotě 4-6°C dokud nejsou doručeny zákazníkovi a vystaveny v jeho domě.

Fáze přepravy je klíčová. Květiny nemají rády teplotní výkyvy a proto teplota uvnitř boxu musí zůstal maximálně stabilní.

Správná hodnota vlhkosti je během transportu rovně zásadní. Nízká úroveň vlhkosti způsobí ztrátu kvality, naopak vysoká hodnota může být příčinou hniloby a plísně.

Překvapivé Dodání


ZAMĚŘENÍ NA TECHNIKU

Poslední krok našich růží na cestě k překvapenému vítězi v lehkém dodávkovém voze

Jednoduché a flexibilní používání, to jsou chladicí jednotky Carrier Transicold pro lehká užitková vozidla. Jsou zkonstruovány pro transport chlazeného a mraženého zboží v malých a středně velkých vozidlech.

Vozidla od 1 do 45m3
Výkon od 1210 do 5585W

EPIZODA III : ŘIDIČ NÁVĚSU


TECHNICKÁ KOMBINACE

Návěs vybavený jednotkou VECTOR 1550
Přizpůsobte svou dopravu s pomocí funkcí LOGICOLD

Maximalizuje účinnost Vašeho vozového parku.
Pro snížení spotřeby paliva, doby provozu, nákladů na údržbu a emise skleníkových plynů můžete použít regulační softwarové programy.

Softwarové programy:

  • INTELLISET™
  • OPTICOLD
  • ECOFUEL
  • RANGE PROTECT

SPECIÁLNÍ ZAMĚŘENÍ

Nejlepší nákladové praxe
Důležitý prvek v chladicím řetězci

Ve většině případů se o naložení či vyložení nákladu z návěsu nebo nákladního vozidla stará řidič. To vyžaduje specifické znalosti a zkušenosti, aby bylo možno zajistit řádně kontrolu teploty při přepravě. Objevte tři základní kroky k zajištění řádné nakládací praxe:

  1. Před nakládkou
  2. Nakládání
  3. Po nakládce

EPIZODA II: VELKOOBCHOD KVĚTINAMI


TECHNICKÁ KOMBINACE

VECTOR 1550
poháněn ECO-DRIVE 25C

Vector 1550 je chladicí jednotka vybavená E-Drive® technologií, která umožňuje odstranění mechanických částí pomocí transformace mechanické energie motoru na energii elektrickou. Tato technologie umožňuje manažerům flotil profitovat z:

  • Spolehlivosti 99,4%
  • Přesnosti +/-0.8°C
  • Snížení ekologické zátěže

Konstantní dodávka chladu při transportu na dlouhé vzdálenosti

SPECIÁLNÍ ZAMĚŘENÍ

Hybridní kombinace

Flexibilita díky hybridní kombinaci
Vector 1550 je poháněn modulem ECO-DRIVE 25C, což znamená, že jednotka může pracovat ve dvou módech dle potřeby.

1) Mód bez spalovacího motoru při jízdě
ECO-DRIVE modul je poháněn hydraulickým čerpadlem připojeném k pomocnému pohonu motoru vozidla (PTO). Hydraulický systém pohání generátor který dodává elektrickou energii k pohonu chladicí jednotky Carrier Transicold, která tudíž nepotřebuje autonomní diesel motor.

2) Pohon diesel motorem během nakládek a zastávek
K udržení konstantní teploty během dodávek, může jednotka automaticky přejít do diesel módu, který jí umožní být autonomním chladicím systémem.

EPIZODA I: PĚSTITEL KVĚTIN


TECHNICKÁ KOMBINACE

Nákladní vozidlo předvedené ve videu nahoře je vybaveno podpodlahovou jednotkou 2 ICELAND, která je poháněná modulem ECO-DRIVE 25C.

SPECIÁLNÍ ZAMĚŘENÍ

Jednotka ICELAND nabízí konstantní hodnotu airflow (výměna vzduchu), až 3900 m3/h, umožňující kontrolu vlhkosti, aby se minimalizovalo riziko hniloby a plísně.

Modul ECO-DRIVE transformuje mechanickou energii od motoru vozidla na elektrickou, která pak pohání chladicí jednotku. To umožňuje extrémní teplotní kontrolu s přesností +/-0.8°C.