Performance Parts™ od společnosti Carrier Transicold

Náhradní díly společnosti Carrier Transicold se záměrně označují jako Performance Parts. Na rozdíl od kopií nebo „takřka shodných dílů“ jsou zkonstruovány a vyráběny podle našich náročných specifikací OEM, to vše s cílem maximalizovat výkon systému a jeho spolehlivost.

Spolehlivý dodavatel

Mít správný díl na správném místě a ve správnou dobu je důležité. Proto jsou také naše díly připraveny ve více než 600 servisních střediscích po celé Evropě, na Blízkém východě, v Africe a Rusku. Pro všechny jsou k dispozici online technické zdroje a logistika, což zaručuje, že pomocí rozsáhlého katalogu náhradních dílů přesně určíte potřebný díl a my ho rychle dodáme.

Cenově výhodné možnosti

Dobře víme, že s postupným stárnutím jednotek a blížícím se datem jejich výměny nemusí být nové náhradní díly vždy tou nejvýhodnější variantou. Proto jsme vyvinuli řadu repasovaných kompresorů, generátorů, motorů a mikroprocesorových jednotek. Od servisní výměny nebo oprav se tyto díly liší tím, že díky repasování splňují originální technické parametry a tento proces zpravidla zajišťuje přímo původní výrobce. To znamená, že nemusíme dělat žádné kompromisy a můžeme si dovolit označovat tyto díly jako Performance Parts, které jsou srovnatelné s novými díly.

Příslušenství – možnosti pro vylepšenou ochranu

Mnoho zákazníků má vzhledem ke své práci specifické požadavky. Proto nabízíme i řadu schváleného příslušenství, která pomáhá těmto požadavkům vyhovět a zajišťuje vylepšenou ochranu nákladu.

Dveřní spínače, zařízení Datacold™ pro monitorování teploty, výstražné LED displeje, stejně jako zpětné ventily nebo elektronické systémy pro monitorování paliva – v nabídce máme vše, co chladící řetězec vyžaduje.

Veškeré příslušenství je možné zadat jako nové nebo objednat prostřednictvím naší servisní sítě.