Kariéra

Nenásledujte vůdčí osobnosti – staňte se jednou z nich. Spojte svou kariéru se společností Carrier, světovým leaderem v dodávkách systémů topení, klimatizace a chlazení.

Dokonalost v práci

Ať už je hlavním cílem zachování fresek na stropě Sixtinské kaple, inovačně vyhřívané bazény pro nejlepší plavce světa, nebo vedoucí postavení ve hnutí za ekologické stavby v některých z nejmodernějších měst na světě, vždy tam naleznete zaměstnance společnosti Carrier.

Každý den pracuje tým zaměstnanců společnosti Carrier na řešení některého z nejunikátnějších a nejpalčivějších globálních problémů v oboru topení, klimatizace a chlazení. A abychom si dokázali udržet naši úlohu globálního leadera, vždy po celém světě hledáme talentované, ambiciózní jedince, aby se k nám přidali a spojili svou kariéru se společností UTC Climate, Controls & Security.

Možnosti kariérního růstu

Celosvětové prvenství a inovativnost vyžadují širokou škálu talentů a dovedností. Ve společnosti Carrier to znamená spojení toho nejlepšího z konstrukčního inženýrství, výroby, informačních technologií, financování, provozu, prodeje a marketingu. Pokud se zajímáte o kariéru v jednom z těchto oborů, nebo v některém z mnoha dalších, můžete nás kontaktovat na webu. Můžete použít zde.

Vaše kariéra je ve vašich rukách

Společnost Carrier se snaží oslovit a udržet si špičkové světové talenty. Proto každému z našich zaměstnanců dáváme do rukou kontrolu nad jeho vlastní kariérou. Bez ohledu na název vaší pracovní pozice vám budeme poskytovat nepřetržité školení, rozšířené možnosti vzdělávání a příležitosti k povýšení, abychom vám pomohli posunout se vpřed. Koneckonců, jak zaměstnanec světového leadera by vás vaše kariéra měla zavést kamkoliv si přejete jít.

Závazek podpory různorodosti

Společnost Carrier uznává, že uspokojení potřeb různorodé celosvětové základny zákazníků vyžaduje stejně různorodou pracovní sílu. Společnost Carrier si stanovila své klíčové hodnoty tak, aby zahrnovaly rozmanitost kulturní i individuální a proto podporuje nové nápady a různé pohledy ve všech úrovních společnosti. Takto jsou všechny názory vyslechnuty a každý má možnost ovlivnit nejen naše průmyslové odvětví, ale i svět. Chápeme, že pracovat s vysoce angažovanými zaměstnanci je jediný způsob, jak si zachovat dědictví inovativního myšlení.Carrier

Carrier is a world leader in high-technology heating, air-conditioning and refrigeration solutions. Carrier is part of UTC Climate, Controls & Security, a unit of United Technologies Corp., a leading provider to the aerospace and building systems industries worldwide.