24hr-service-lcv-trailer

Servis

Chladicí řetězec se nikdy nezastaví. My také ne.

Naším cílem je maximalizovat spolehlivost a časy dostupnosti prostřednictvím optimalizovaných programů údržby a oprav a současně efektivně a účinně reagovat na neočekávané poruchy prostřednictvím rozsáhlé sítě více než 600 servisních center a více než 2000 odborných techniků. Kdekoli a kdykoli.

Vedoucí pokrytí v odvětví

S více než 600 servisními středisky po celé Evropě, Středním východě, Africe a Rusku poskytuje společnost Carrier Transicold zákazníkům nejrozsáhlejší regionální servisní síť pro chladírenské nákladní vozidla a návěsy.


Tato síť je podporována více než 600 mobilními servisními jednotkami a více než 2000 servisními techniky. Naším cílem je, být zákazníkům blízko, jak jen je to možné.


Velikost však není vše. Proto se velmi zaměřujeme na technické školení a dodávky náhradních součástí a vyvinuli jsme program PACE (Performance Assessment & Competitive Excellence), díky kterému zajišťujeme rychlost a kvalitu servisního zásahu.

Smlouva o komplexní údržbě pro maximalizaci provozní doby Vaší flotily

Výběrem společnosti Carrier Transicold jste získali moderní přepravní chladicí jednotky. Pokud to zkombinujete s naším balíčkem komplexní údržby everCOLD™ s fixními náklady, můžete si být jisti,že si zajistíte optimální úroveň podpory pro Váš produkt a budete svou flotilu provozovat efektivně a účinně.

Připůsobené vašim potřebám

Možnosti služby everCOLD™ vám dovolí rozhodnout o úrovních podpory, která vám vyhovuje.

VÝBĚR MOŽNOSTÍ

select-options-graphic

Můžete si vybrat zahrnutí nebo vyjmutí položek, například výjezdy k opravám a údržbě, mezinárodní krytí, zákonné kontroly nebo údržba a opravy dalšího zařízení - zapisovačů teploty a dalších telematických zařízení.


ZVOLTE DOBU TRVÁNÍ

calendar-graphic

Služba everCOLD™ vám umožňuje zafixovat náklady po stanovenou dobu s ohledem na váš provozní profil, včetně stáří zařízení a počtu provozních hodin. Pokud se vaše obchodní požadavky změní a potřebujete zařízení odstranit ze svého autoparku předčasně, můžete odebrat až 10 % autoparku ze služby everCOLD™ každý rok bez dalších pokut*.

* Prosím, zjistěte si podmínky ve Vaší zemi.

NAPLÁNUJTE SI PLATBY

pencil-paper-graphic

Bez ohledu na to, zda dáváte přednost měsíčním, čtvrtletním nebo ročním platbám, můžeme pro vás nastavit platební cyklus tak, aby to nejlépe vyhovovalo vašim potřebám. Ve spojení s výhodou předchozí přesné znalosti pevných nákladů to umožní lepší plánování, bez ohledu na to, kolik údržby potřebujete a kdy.

 

Jednoduché a bezproblémové stanovení rozpočtu

Se servisní smlouvou everCOLD jsou servisní náklady pevné po celou dobu trvání smlouvy za předem odsouhlasený paušální poplatek, který pokrývá plánovanou údržbu, neplánované opravy a podporu při závadách. Což znamená, že pokud jde o servis vašeho zařízení, nic vás již nepřekvapí a budete mít o starost méně.

europe-repair-cost-chart

Snížené nároky na administrativu

Zajištění servisu a oprav může být časově náročné a může odvracet vaši pozornost od vašich klíčových činností. Služba everCOLD™ se i v tomto případě o vás postará. Naše nákupní síla umožňuje efektivně nakupovat potřebné součásti místo vás a proto vám umožníme těžit také z jednoduché fixní platby a konsolidované fakturace bez ohledu na to, kolik údržby potřebujete.

Odborné znalosti specialistů

Díky přístupu k nejnovějšímu diagnostickému softwaru, specializovaným nástrojům a technické literatuře nikdo neporozumí zařízení společnosti Carrier Transicold lépe než naši vlastní servisní technici. Pokud k tomu přidáte ještě školení, které naši technici podstupují od 15 technických školitelů v 7 vyhrazených školicích střediscích, je o vás po odborné stránce skutečně dobře postaráno.

Podpora kdekoliv, kdykoliv

Smlouva o údržbě everCOLD vám poskytne přístup ke službě oneCALL. Podporujeme vás formou 24/7/365 a proto je naším cílem celý proces zjednodušit a zefektivnit co nejvíce. Pokud zavoláte na telefonní číslo 00800 CARRIER1, vyřídíme váš požadavek údržby nebo opravy od počátku až do konce. S rozsáhlou sítí více než 600 mobilních servisních míst, podporované dalšími více než 600 mobilními servisními techniky, zajišťuje služba oneCALL pomoc, která nikdy nebude příliš daleko od vás.

Optimalizovaná účinnost

Kromě toho, že vaše zařízení bude udržováno zcela v souladu se specifikacemi společnosti Carrier Transicold, zajistí balík služeb everCOLD™ výhody pro vaše zařízení, které plynou z originálních náhradních dílů Performance Parts. Ty jsou zkonstruovány tak, aby zajistili špičkovou funkčnost vašeho zařízení, pokud jde o výkon, spolehlivost a bezpečnost. Náhradní součásti Performance Parts mohou také pomoci udržovat hodnotu při odprodeji zařízení. Pokud to zkombinujete s více než 97% funkčností těchto náhradních součástí při první opravě, můžete si být jisti, že kdykoliv budete takovou opravu požadovat, budete zpět za volantem prakticky ihned.

Asistenční služba 24/7 – jsme od vás vzdáleni jenom jeden telefonát

Kdykoliv budete potřebovat podporu při poruše ve své zemi nebo v zahraničí, pomocí služby oneCALL™ je Vám náš tým k dispozici a může vás dostat zpět na trasu co nejdříve a s minimálním narušením vašeho plánu. Pracujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

one-call-services

Poplatky za využití služby Carrier "24 HOUR ASSISTANCE SERVICE"

Mezinárodní oprava 1) Jednotky mimo záruku nebo s platební zárukou Carrirer ČR* 92,- EUR
2) Jednotky v záruce nebo s příslušnou Golden Cold smlouvou** 0,- EUR
3) Při platbě kartou (DKV,UTA apod.) nebo hotově 90,- EUR
Národní oprava 1) Při zprostředkování lokální opravy (dealer x zákazník) 35,- EUR


* Carrier ČR poskytne platební záruku zákazníkům, kteří mají uzavřenu smlouvu o spolupráci formou trvalé platební záruky (White list) a dále jednorázově bezdlužným zákazníkům.
** Platí pro smlouvu FULL SERVICE a EXTENDED WARRANTY.

Jednoduchý přístup

Stačí si zapamatovat pouze jediné číslo: 00800 CARRIER1 (00800 22774371)*, takže přístup ke službě oneCALL™ je jednoduchý. Rovněž se vaším jménem postaráme o administrativní požadavky, například o vyřizování plateb a převod měn, bez ohledu na to, kde potřebujete servisní služby, takže celá věc už nemůže být jednodušší.

*Náhradní číslo: 0032 11879 100

oneCALL – jedno řešení

Služba oneCALL™ pokrývá 32 zemí a spojí vás vždy s naším specialistou, který hovoří vaším jazykem a může zajistit, že rychle obdržíte asistenční pomoc, kterou potřebujete.

UDRŽUJEME VÁS INFORMOVANÉ

Chápeme, jak nepříjemné jsou poruchy při přepravě chlazeného zboží, obzvláště pokud k nim dojde k zahraničí. Proto vás budeme průběžně informovat o každém klíčovém kroku, který bude v souvislosti s poruchou proveden. Kromě telefonického informování budete mít také možnosti nechat si zasílat informační textové zprávy SMS a e-mailové zprávy, stejně jako získáte přístup na náš online web, kde můžete vše sledovat a naplánovat si své vlastní kroky.

Odborné znalosti specialistů

Díky přístupu k nejnovějšímu diagnostickému softwaru, specializovaným nástrojům a technické literatuře nikdo nerozumí produktům společnosti Carrier Transicold lépe, než naši vlastní servisní technici. Pokud k tomu přidáte ještě rozsáhlé skladové zásoby náhradních součástí Performance Parts zajištěné kvality, můžete si být jisti, že jste skutečně v rukách odborníků.

Originální kvalita, originální výkon

Náhradní díly společnosti Carrier Transicold se ze dobrého důvodu prodávají pod značkou Performance Parts. Na rozdíl od alternativních kopií nebo „takřka shodných součástí“ jsou originály zkonstruovány a vyráběny podle našich náročných specifikací originálního výrobce, to vše s cílem maximalizovat výkon systému a jeho spolehlivost.

Schopnost dodávek

woman-parts-warehouse

Mít správný díl na správném místě ve správnou dobu je důležité. Proto jsou také naše díly k dispozici ve více než 600 servisních střediscích po celé Evropě, Středním východě, Africe a Rusku, všechny jsou podporovány online technickými zdroji a logistikou, což zaručuje, že náš rozsáhlý katalog náhradních dílů může být využíván k přesnému určení potřebného dílu a jeho rychlému dodání.

Nákladově efektivní možnosti

Uznáváme, že s postupným stárnutím našich jednotek a blížícím se datem jejich obměny, nemusí být nové náhradní díly vždy tou nejhospodárnější variantou. Proto jsme vyvinuli celou řadu kompresorů, generátorů, motorů a mikroprocesorových jednotek, které absolvovaly generální opravu. Na rozdíl od servisní výměny nebo opravených alternativ jsou tyto součásti opraveny tak, aby splňovaly originální technické parametry a ve většině případů je taková oprava provedena původním výrobcem. To znamená, že nemusíme dělat žádné kompromisy a můžeme si také dovolit takové součásti označit za Performance Parts, stejně jako jejich nové protějšky.

Příslušenství – volba pro zvýšení ochrany

Mnoho zákazníků se v rámci své činnosti setkává se specifickými požadavky. Proto také nabízíme celou řadu schváleného příslušenství, která pomohá omezit dopad takových požadavků a nabídnout zlepšenou ochranu nákladu.

Od dveřních spínačů přes zařízení Datacold™ monitorující teplotu a výstražné LED displeje, až po zařízení proti odčerpání nafty a elektronické systémy monitorování paliva. Pokud má cokoli potenciál ovlivnit chladící řetězec, podchytili jsme to.

Veškeré příslušenství je možné nově specifikovat nebo objednat prostřednictvím naší servisní sítě.

VYUŽÍVEJTE NAŠE CHLADICÍ JEDNOTKY NEJLEPŠÍM MOŽNÝM ZPŮSOBEM
NAJDĚTE SVÉ NEJBLIŽŠÍ SERVISNÍ STŘEDISKO
STÁHĚTE SI VYHLEDÁVAČ SERVISNÍCH STŘEDISEK
NEŽ ZAVOLÁTE ONECALL
OPTIMALIZUJTE SVÉ VYBAVENÍ POMOCÍ VHODNÉHO PŘÍSLUŠENSTVÍ