1903-engineers-buffalo-forge-company_h

O Společnosti Carrier

Společnost carrier, postavená na základech vynálezu moderní klimatizace panem willisem carrierem v roce 1902, je předním světovým dodavatelem systémů topení, chlazení a klimatizace. Neustále se snažíme stavět na naší vlastní historii osvědčených inovací s novými produkty a službami, který zlepšují globální pohodlí a účinnost.

1902-sackett-wilhelm-first-modern-air-conditioning-system_c
VYNÁLEZ, KTERÝ ZMĚNIL SVĚT

V roce 1902 vyřešil Willis Carrier jeden z nejožehavějších problémů lidstva tím, že dokázal regulovat interiér pomocí moderní klimatizace. Jeho vynález umožnil činnost nesčetných průmyslových oborů, podpořil globální produktivitu, zdraví a osobní pohodlí.

Dnes je možné nalézat inovace společnosti Carrier na celém světě a prakticky na každém kroku. Vytváříme pohodlné a produktivní prostředí, bez ohledu na klima. Chráníme globální řetězec dodávek potravin tím, že zachováváme kvalitu a čerstvost potravin a nápojů. Zajišťujeme zdraví a pohodlí tím, že zaručujeme správnou přepravu a rozvozy důležitých zdravotnických dodávek za přesně definovaných podmínek. Poskytujeme řešení, služby a vzdělávání pro zajištění ekologického stavitelství.

Jedná se pouze o zlomek toho, čím společnost Carrier činí svět lepším místem pro život, práci a zábavu.

Uspokojování potřeb zákazníků

Společnost Carrier přináší globální řešení nejen v široké škále aplikací topných, klimatizačních a chladících systémů.

carrier-residential-systems-keep-families-comfortable
Pohodlí domova

 Milióny lidí důvěřují vedoucí pozici a odborným znalostem společnosti Carrier při poskytování efektivních řešení pro topení a chlazení v jejich domovech.

carrier-commercial-hvac-solutions-cool-office-buildings
Řešení pro stavby

 Setting the standard for performance, energy efficiency and sustainability, Carrier offers solutions in air conditioning, building controls and energy services for the building lifecycle.

carrier-transicold-vector-trailer-refrigeration-unit
Transportní chlazení

 Carrier transport refrigeration equipment, cold chain monitoring solutions and replacement components ensure the safe, reliable transport of food and beverages, medical supplies and other perishable cargo to people and businesses around the world.

woman-hypermarket-fresh-vegetables
Komerční chlazení

naše chladící řešení, která slouží nápojovému a potravinářském průmyslu, stravovacím službám a potravinářským velkoobchodům i maloobchodům, jsou postavena na technologiích nové generace umožňujích zachovat čerstvost, zajistit bezpečnost a zlepšit vzhled potravin a nápojů v maloobchodech na celém světě.

willis-carrier-portrait-1920-silhouette
Přirozené prvenství

Od samého počátku měla společnost Carrier jasnou vedoucí pozici. Nikoliv proto, že jsme vytvořili zcela nový a inovativní produkt, ale proto, jakým způsobem jsme to udělali, jsme dokázali nastavit standardy v odpovědnosti za životní prostředí. Od roku 1994 jsme vedli průmyslový obor při odstraňování chladiv poškozujících ozónovou vrstvu a současně jsme zaváděli mnoho špičkových a energeticky účinných systémů topení, klimatizace a chlazení.

Zachování životního prostředí a ochrana omezených přírodních zdrojů našeho světa je středobodem našeho podnikání. Chápeme důležitost udržování odpovědné rovnováhy mezi pohodlím, které si vytvoříme dnes, a světem, ve kterém budeme žít zítra.

Další informace naleznete na webové stránce
Featured Stories
carrier-conservation-meter
Keeping Conservation Cool

The Carrier CO₂NSERVATION Meter demonstrates our ongoing commitment to the environment, and it isn't slowing down anytime soon.

blue-sky-lower-co2
Keeping Refrigeration Innovative

By using recycled carbon dioxide (CO₂) as a refrigerant instead of synthetic refrigerants, Carrier is helping balance sustainability with efficiency and performance in commercial refrigeration systems.

strawberries-in-containers
Keeping Strawberries Refrigerated

As delicate as they are delicious, strawberries must make an amazing journey to get from the field to your fingertips – and precise Carrier technology makes it all possible.

comfortable-girl-with-pet
Keeping Homes Warm

While the outdoor weather is beyond your control, Carrier’s efficient heating solutions ensure that the indoor forecast is always entirely up to you.

Speak Up
Program Speak Up společnosti Carrier nabízí více komunikačních kanálů pro nahlášení skutečných, podezřelých nebo potenciálních porušení našeho etického kodexu prostřednictvím jediné platformy přístupné na bezplatném čísle nebo prostřednictvím webového podání. Obě možnosti umožňují anonymní hlášení takových obav.
Speak Up