Činnost

Společnost Carrier drží celosvětově vedoucí postavení v oblasti špičkových technologií pro topné, klimatizační a chladicí systémy.

Koncern Carrier je celosvětově vedoucím dodavatelem topných, ventilačních, klimatizačních a chladicích systémů. Operuje v 51 výrobních závodech a 39 výzkumných a vývojových centrech na celém světě, a má podporu více než 50 000 zaměstnanců pracujících ve více než 180 zemích. Ve společnosti Carrier byly inovace vždy jednou z klíčových hodnot. Naše vývojová a konstrukční centra poskytují zákazníkům vysoce funkční a efektivní produkty a služby.

Udržitelnost a ekologické stavby stavby

Naše závazky vůči životnímu prostředí sahají za hranice našich komunit a našeho trhu. Carrier je jedinou společnosti na světě, která je zakládajícím členem Rad ekologického stavitelství v USA, Argentině, Číně, Indii, Singapuru, Kuvajtu, Jižní Africe a Francii. Ve skutečnosti byla společnost Carrier zakládající společností číslo jedna Rady ekologického stavitelství USA (U.S. Green Building Council®, USGBC) již v roce 1993.

Společnost Carrier se zavázala snižovat dopady emisí skleníkových plynů, který souvisí s našimi výrobky, pomocí zvyšování jejich energetické účinnosti a rovněž používáním vhodných ekologických chladiv. Od roku 1994 vedeme naše průmyslové odvětví v otázce ukončování produkce chladiv poškozujících ozónovou vrstvu a současně zavádíme mnoho špičkových a energeticky účinných systémů topení, klimatizace a chlazení. Současně jsme snížili dopad našeho vlastního provozu na životní prostředí.

Aktivně sdílíme své odborné znalosti a podporujeme dozor nad životním prostředí. Jsme největším globálním partnerem rady USGBC pro vzdělávání v oblasti konstrukčního řešení systémů energií a životního prostředí (Leadership in Energy and Environmental Design, LEED®). Institut udržitelného rozvoje při univerzitě společnosti Carrier vyškolil tisíce profesionálů z USA, Středního východu, Evropy, Latinské Ameriky a Asie.

Příklady zásadních instalací

  • Sixtinská kaple – Řím, Itálie
  • Expo Singapur, největší veletržní centrum v Asii - Singapur
  • Velký lidový sál – Peking, Čína
  • Residence George Washingtona se zahradami v Mount Vernon – Virginia, USA
  • Galerie Uffizi – Florencie, Itálie

U.S. Green Building Council® a LEED® jsou registrované ochranné známky ve vlastnictví rady pro ekologické stavby U.S. Green Building Council.