Rostoucí zájem o životní prostředí ve městech

white-daisy

Městské samosprávy po celé Evropě musí řešit problémy houstnoucí dopravy, znečištění ovzduší a hlučnost přeplněných obytných zón. Protože se zároveň zpřísňují předpisy (nízkoemisní zóny, certifikace PIEK), reaguje na to společnost Carrier Transicold pomocí komplexní a inovativní řady ekologických řešení, která jsou nejlépe vhodná pro profesionály, kteří neberou ekologické otázky dopravy na lehkou váhu a snaží se splnit i ty nejobtížnější požadavky na podnikání v městských oblastech.

Naše řešení:

Vector 1550 City, jednotka s certifikací PIEK pro noční zavážení

carrier-vector-1550-city-piek-side

Hladina hluku, který jednotka Vector 1550 City vytváří, je nižší než 60 dB, přičemž výhodně využívá stejné montážní body a otvory v přední stěně jako standardní jednotky návěsů. Postup instalace je proto stejný jako pro ostatní jednotky řady Vector, nevyžaduje se žádná specifická práce na podvozku.

Jednotka Vector 1950 City nabízí víceteplotní konfiguraci

carrier-vector-1950-mt-city-side

Jednotka Vector 1950 City je certifikována podle normy PIEK. Jedná se o nejpřísnější evropskou normu regulující hlučnost. Jednotka Vector 1950 City nabízí stejné výhody jako model Vector 1550 City pro dopravce, maloobchodníky, karosáře, řidiče i všechny občany, protože umožňuje noční rozvoz a překonává tak mnoho obtíží distribuce v městských nebo jinak citlivých prostředích, hlavně pokud jde o podmínky efektivního dodavatelského řetězce, hlučnost, zahlcení dopravy, bezpečnost na silnicích a znečištění.

Jednotka Supra City staví na zkušenostech řady Vector pro tiché rozvozy

carrier-supra-1250-side

Řada Supra City je certifikována dle předpisů PIEK a nabízí maximální flexibilitu pro tiché rozvozy a efektivní dodávkový řetězec. Dostupné verze jednotky Supra City umožňuje nastavovat více teplot a těží tak ze stejné výkonnosti a spolehlivosti chladícího řetězce jako standardní modely řady Supra.

Supra City Z, chladicí jednotka bez dieselmotoru

carrier-supra-city-z-side

Jednotka Supra City Z splňuje potřeby dopravců distribuujících zboží citlivé na teplotu v městských nebo nízkoemisních zónách, kteří chtějí snížit svůj vlastní dopad na životní prostředí, aniž by však snižovali míru ochrany chladícího řetězce.

Po odstranění vznětového motoru získává jednotka Supra City Z svou energii z hydraulického čerpadla napojeného přímo na pomocný pohon (PTO) vozidla, které pohání hydraulický motor umístěný uvnitř chladící jednotky.