Integrita prostřednictvím vyhrazených chladicích jednotek Carrier, příslušenství a služeb

Společnost Carrier Transicold doporučuje svým zákazníkům sestavy výrobků a služeb, které jsou ideální pro tento úkol, čímž jim pomáhá splňovat požadavky tohoto nařízení.

Pro tyto aplikace doporučuje společnost celou řadu vysoce výkonných jednotek, včetně modelů Vector™ 1950, Vector 1950 MT a Vector 1550 pro návěsy; Supra™ 1250, 1250 MT a Supra 850, 850 MT pro nákladní vozidla; řadu Pulsor™ pro jednoteplotní a víceteplotní systémy pro lehká užitková vozidla.

Tyto vysoce výkonné chladicí jednotky umožňují společnostem vybavit veškerá svá komerční vozidla osvědčenými systémy pro specifickou aplikaci, od nejmenších dodávek až po největší kamiony s návěsy.

Společnost Carrier Transicold doporučuje kombinovat své jednotky s řadou příslušenství, díky kterému by zákazníci měli splnit své požadavky na integritu produktů. Mezi tato zařízení náleží například řada DataCOLD™, která umožňuje zaznamenávat teploty během cesty, nebo řada COLDTrans™ určená pro online sledování teplot v reálném čase. Jednotky je možné vybavit snímači, které informují řidiče, pokud dojde k vyčerpání paliva a umožňují ochranu před neočekávaným odstavením systému.

pharma-solution-graphic

To vše lze kombinovat s komplexní poprodejní podporou, včetně asistenční služby oneCALL™ 24/7, servisních smluv na opravy a preventivní údržbu everCOLD™, roční kalibrací teplotních čidel a přístupu k více než 600 servisním střediskům a 2000 techniků v Evropě, na Středním východě a v Africe.

Společnost Carrier Transicold rovněž poskytuje systémová řešení chladících řetězců a konzultační služby, které zákazníkům umožňují sledovat, monitorovat a chránit kvalitu a integritu produktů citlivých na teplotu v celém komplexním dodavatelském řetězci. Tyto služby, včetně tepelného mapování vozidla, jsou dostupné prostřednictvím společnosti Sensitech Inc., která je součástí koncernu Carrier Global Corporation.

in-situ-thermal-_mapping