carrier-supra-cng-on-road

Řešení

Udržet zboží na cestách v chladnu je skutečnou výzvou.

Vaše návěsy mohou projíždět mnoha zeměmi v kteroukoli denní dobu nebo za extrémních teplot. Bez ohledu na to, jaký typ zboží přepravujete, má společnost Carrier Transicold správné řešení, které vám pomáhá respektovat standardy chladícího řetězce, udržovat maximální nákladovou efektivitu, vytvářet minimální dopad na životní prostředí a současně dodávat zboží zákazníkům v dokonalém stavu.

electrification-thumbnail

Electrification

In the aim to Carrier’s goal to reduce customers’ carbon footprint by 1 gigaton while continuing to improve and innovate, we develop sustainable, high-performance refrigeration solutions to reduce environmental impact and maximize overall economic value today and tomorrow.

Learn more
City-thumbnail
Rozvoz ve městech

Protože se zpřísňují evropské předpisy, reaguje na to společnost Carrier Transicold pomocí komplexní a inovativní řady ekologických řešení.

Zjistěte více
Pharma-thumbnail
Přeprava Farmaceutických Produktů

Prostřednictvím špičkových služeb, řešení a odborných znalostí ve všech aspektech chladicího řetězce společnost Carrier posouvá chladicí řetězec kupředu, aby pomohla zachovat, ochránit a rozšířit světovou nabídku léčiv.

Zjistěte více
Retail-thumbnail
Maloobchod

Společnost Carrier chápe, že „čerstvé zboží“ není jen o tom, jak nedávno byly produkty sklizeny nebo jakým způsobem byly vyrobeny.

Zjistěte více
Flowers-thumbnail
Řešení Pro Květiny

Květiny jsou přesně tak citlivé jak vypadají. Protože obsahují 70-95% vody, kontrola teploty je hlavní problém přI udržení tohoto produktu v optimálně čerstvém stavu. Společnost Carrier Transicold představuje své řešení pro přepravu květin citlivých na teplotu.

Zjistěte více
High-ambient-thumbnail
Extrémní Klima

Společnost carrier transicold navrhla speciální řady chladicích jednotek pro extrémně nízké a vysoké teploty okolního prostředí, které nabízí unikátní vysoce výkonné topení a chlazení.

Zjistěte více