oneCALL

oneCALL™ Asistenční služba 24/7

Kdykoliv budete potřebovat podporu při poruše ve své zemi nebo v zahraničí, pomocí služby oneCALL™ je Vám náš tým k dispozici a může vás dostat zpět na trasu co nejdříve a s minimálním narušením vašeho plánu. Pracujeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Poplatky za využití služby Carrier "24 HOUR ASSISTANCE SERVICE"

Mezinárodní oprava 1) Jednotky mimo záruku nebo s platební zárukou Carrirer ČR* 102 EUR
2) Jednotky v záruce nebo s příslušnou Golden Cold smlouvou** 0 EUR
3) Při platbě kartou (DKV,UTA apod.) nebo hotově 102 EUR
Národní oprava 1) Při zprostředkování lokální opravy (dealer x zákazník) 102 EUR


* Carrier ČR poskytne platební záruku zákazníkům, kteří mají uzavřenu smlouvu o spolupráci formou trvalé platební záruky (White list) a dále jednorázově bezdlužným zákazníkům.
** Platí pro smlouvu FULL SERVICE a EXTENDED WARRANTY.

Jednoduchý přístup

Přístup ke službě oneCALL™ získáte zobrazením našich bezplatných čísel. Rovněž se vaším jménem postaráme o administrativní požadavky, například o vyřizování plateb a převod měn, bez ohledu na to, kde potřebujete servisní služby, takže celá věc už nemůže být jednodušší.

oneCALL™ – Jedno řešení

Služba oneCALL™ pokrývá 32 zemí a spojí vás vždy s naším specialistou, který hovoří vaším jazykem a může zajistit, že rychle obdržíte asistenční pomoc, kterou potřebujete.

Udržujeme vás informované

Chápeme, jak nepříjemné jsou poruchy při přepravě chlazeného zboží, obzvláště pokud k nim dojde k zahraničí. Proto vás budeme průběžně informovat o každém klíčovém kroku, který bude v souvislosti s poruchou proveden. Kromě telefonického informování budete mít také možnosti nechat si zasílat informační textové zprávy SMS a e-mailové zprávy, stejně jako získáte přístup na náš online web, kde můžete vše sledovat a naplánovat si své vlastní kroky.

Odborné znalosti specialistů

Díky přístupu k nejnovějšímu diagnostickému softwaru, specializovaným nástrojům a technické literatuře nikdo nerozumí produktům společnosti Carrier Transicold lépe, než naši vlastní servisní technici. Pokud k tomu přidáte ještě rozsáhlé skladové zásoby náhradních součástí Performance Parts zajištěné kvality, můžete si být jisti, že jste skutečně v rukách odborníků.