Carrier Transicold Netherlands získává TRS Transportkoeling b.v

RUEIL-MALMAISON, France -

Posílení nabídky energeticky efektivního a ekologického chladicího řešení s hydro elektrickou technologií pro transportní chlazení bez diesel motoru

“Koupě TRS umožňuje společnosti Carrier Transicold rozšířit řadu transportních chladicích jednotek bez spalovacího motoru a posílit naše úsilí k dosažení udržitelného chladicího řetězce,” říká Victor Calvo, víceprezident and generální ředitel Carrier Transicold Truck Trailer, EMEA, Rusko, Asie. “Během posledních let jsme svědky nárůstu počtu regulačních opatření za účelem snížení hlučnosti a negativních dopadů na životní prostředí. Věříme, že inovace a technologie firmy TRS pomohou našim zákazníkům ještě lépe dosáhnout jejich výkonových a ekologických cílů.”

Společnost Carrier Transicold se zavázala poskytovat zákazníkům z oblasti chlazené silniční přepravy co nejlepší řešení pro zajištění integrity chladícího řetězce. Tato startegická akvizice umožní společnosti Carrier Transicold nabízet zákazníkům nová řešení a technologie.

Pro vice informací o společnosti Carrier Transicold a jejích produktech navštivte www.carriertransicold.cz nebo sledujte @SmartColdChain na Twittru.

O společnosti Carrier Transicold
Carrier Transicold pomáhá zdokonalovat přepravu a dodávky teplotně-kontrolovaných zásilek s pomocí kompletních řad zařízení a servisů pro chlazenou přepravu a udržitelnost chladicího řetězce. Po vice než 40 let je Carrier Transicold lídrem v odvětví poskytující zákazníkům na celém světě nejdokonalejší, energeticky efektivní a ekologické kontejnerové chladicí systémy a generátorové soupravy, jednotky s pohonem od motoru vozidla, jednotky s vlastním diesel motorem a návěsové chladicí jednotky. Carrier Transicold je součástí UTC Climate, Controls & Security, jednotky United Technologies Corp., vedoucího dodavatele systémů pro letecký průmysl a sytémy budov na celém světě. Pro vice informací o společnosti Carrier Transicold a jejích produktech navštivte www.carriertransicold.cz nebo sledujte @SmartColdChain na Twittru.