Servo Cool, autoryzowany serwis Carrier Transicold Polska czeka na klientów 24 godziny na dobę

PSZCZYNA, Polska, xx 2015 r. – Sieć serwisowa Carrier Transicold Polska wspiera transport ładunków wrażliwych na temperaturę, dbając o zachowanie wysokiej wydajności agregatów i jakość łańcucha chłodniczego. Firma Servo Cool jest autoryzowanym serwisem Carrier Transicold Polska. Zatrudnieni tam wykwalifikowani technicy zapewniają obsługę i naprawy 24 godziny na dobę. W każdej sytuacji klienci mogą również korzystać z serwisu mobilnego. Carrier Transicold, działając w Polsce jako Carrier Transicold Polska Sp. z o.o. wspiera transport ładunków w kontrolowanej temperaturze poprzez kompletną ofertę agregatów chłodniczych do pojazdów i kontenerów. Jest częścią UTC Building & Industrial Systems, która wchodzi w skład United Technologies Corp. (NYSE: UTX).

Servo Cool powstał w 2003 r. i jest autoryzowanym serwisem Carrier Transicold od 2013 r. Oferuje całodobową obsługę ciężarówek i naczep chłodniczych na terenie województwa śląskiego.

„Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, który jest zachętą dla klientów,” mówi Przemysław Rogoziński, właściciel firmy. „Obsługujemy firmy transportowe, sieci sklepów oraz producentów żywności. Uzyskanie autoryzacji wzmocniło naszą renomę. Klienci bardzo dobrze przyjęli tę wiadomość.”

Aby sprostać zapotrzebowaniu na usługi serwisowe, firma Servo Cool wybudowała nową halę. Obecnie dysponuje ogółem 9 stanowiskami warsztatowymi rozlokowanymi w dwóch budynkach. Trzy stanowiska są przeznaczone wyłącznie do obsługi agregatów.

Firma zatrudnia 13 mechaników. Mają wiedzę i umiejętności z zakresu obsługi agregatów, w tym silników Diesla i urządzeń elektrycznych. Posiadają stosowne uprawnienia i przechodzą regularne szkolenia w Carrier Transicold.

„Połowa naszych mechaników przeszła kursy w Centrum Szkoleniowym Carrier Transicold w Święcicach. Dążymy do tego, aby wszyscy byli przeszkoleni. Ja również byłem na szkoleniu. Centrum działa bardzo profesjonalnie, a szkolenia wnoszą wiele dobrego,” uważa Przemysław Rogoziński.

Servo Cool dobrze zna swoich stałych klientów i ich potrzeby. Stale jest gotowy na wezwanie, szczególnie, że wielu z nich prowadzi nocne dostawy. „W sezonie odbieramy nawet 150 telefonów dziennie,” mówi Mariola Rogozińska, która prowadzi Servo Cool wspólnie z mężem.

Firma jest częścią systemu pomocy Carrier oneCALL 24/7 Assistance. Po otrzymaniu z centrali informacji o uszkodzonym agregacie i po dokonaniu wstępnej diagnozy, technik od razu przygotowuje niezbędne narzędzia oraz części zamienne. Jest gotowy do wykonania naprawy natychmiast, gdy w serwisie zjawi się pojazd z niedomagającym agregatem.

„Jeszcze nie zdarzyło się nam, aby naprawa dokonana w ramach usługi Carrier oneCALL 24/7 Assistance nie zakończyła się powodzeniem. Mamy stuprocentową skuteczność,” mówi Przemysław Rogoziński.

W pełni wyposażone samochody serwisowe wykorzystywane są do obsługi i napraw urządzeń u klientów. Jest to szczególnie wygodne dla sieci sklepów, posiadających dużą flotę pojazdów. Samochód serwisowy ma na pokładzie komplet niezbędnych narzędzi oraz najczęściej używane części.

Kolejny element sukcesu to bardzo dobrze zaopatrzony magazyn części zamiennych. Stan zaopatrzenia magazynu jest stale kontrolowany, a jego zasoby na bieżąco uzupełniane. Dzięki temu czas obsługi i napraw znacząco się skraca.
Servo Cool szkoli nabywców nowych agregatów i wręcza im kompletną dokumentację wraz harmonogramem przeglądów i ofertą serwisową. Zachęca również do dokonywania przeglądów sezonowych. Prawidłowo używany i regularnie serwisowany agregat zapewnia bezpieczeństwo przewozów chłodniczych.

„Obserwujemy systematyczny wzrost zapotrzebowania na agregaty. Stawiamy na jakość obsługi. Jesteśmy zdeterminowani, aby pomóc każdemu klientowi i szybko przywrócić jego narzędzie pracy do pełnej sprawności,” mówi Przemysław Rogoziński.

Więcej informacji na temat Carrier Transicold znajduje się na stronach: www.carriertransicold.eu oraz www.coolbycarrier.com.

Informacje o firmie Carrier Transicold
Dzięki kompletnej ofercie urządzeń do samochodów, naczep i kontenerów chłodniczych Carrier Transicold pomaga ulepszać transport ładunków w kontrolowanej temperaturze. Firma jest liderem w swojej dziedzinie od przeszło 40 lat. Dostarcza klientom najnowocześniejsze, energooszczędne i przyjazne dla środowiska naturalnego agregaty przeznaczone do różnego typu pojazdów. Carrier Transicold jest częścią UTC Building & Industrial Systems, która wchodzi w skład United Technologies Corp., wiodącego dostawcy systemów i urządzeń dla budownictwa i aeronautyki. Więcej informacji pod adresem: www.transicold.carrier.com. Śledź nas na Twitterze: @CarrierGreen.

# # #