Nové výrobky a udržitelná řešení společnosti Carrier Transicold pro chladírenskou dopravu upoutají pozornost na veletrhu IAA Commercial Vehicles 2018

HANNOVER, Německo -

Stánek E15, hala 27: 20.–27. září


HANNOVER, Německo, 19. září 2018 – Společnost Carrier Transicold Europe představí na veletrhu IAA Commercial Vehicles 2018 nové produkty a množství udržitelných řešení pro chladírenskou přepravu zaměřené ke splnění potřeb zákazníků. Společnost rovněž zahájí kampaň „Move Your Senses“ jejímž prostřednictvím chce ukázat, jak pět lidských smyslů, zrak, sluch, čich, chuť a hmat, může být nápomocno při určování kvality a čerstvosti spotřebního zboží. Společnost Carrier Transicold Europe je součástí korporace UTC Climate, Controls & Security v rámci koncernu United Technologies Corp. (NYSE: UTX).


Vector HE 19: Návěsové systémy s teplotní regulací příští generace

Návěsový systém s teplotní regulací příští generace od společnosti Carrier Transicold – jednotka Vector HE 19 – je středem pozornosti. Nový moderní design jednotky zahrnuje řadu inovací, které významně zvyšují účinnost provozu – snížení spotřeby paliva až o 30 procent, snížení hmotnosti zařízení o 10 procent a další vylepšení limitující únik chladicího média . Tyto konstrukční změny pomáhají minimalizovat dopad systému na životní prostředí a zároveň snížit jak provozní náklady, tak celkové náklady na vlastnictví pro provozovatele.


Oceněný systém chlazení pro nákladní vozidla Supra® CNG

Vystavena je rovněž víceteplotní chladicí jednotka Supra CNG spalující stlačený zemní plyn (CNG), která obdržela cenu organizace IAA za inovaci v oblasti nákladní dopravy v kategorii ochrany životního prostředí – je to již třetí ocenění za inovaci od uvedení na trh před necelým rokem. Jednotka Supra CNG představuje výkonný chladicí systém v souladu s požadavky na certifikaci PIEK, který významně omezuje emise – snižuje množství částic o 95 procent, oxidů dusíku o 70 procent a CO2 o 20 procent – v porovnání s emisemi dieselových technologií současné generace2.


eSolutions™: Pokročilé možnosti připojení pro zvýšení efektivity chladicího řetězce

Na veletrhu IAA společnost Carrier Transicold rovněž představí nový balíček řešení konektivity e-Solutions – pokročilou online telematickou platformu navrženou s cílem vylepšit sledovatelnost produktů, kontrolovat provozní náklady a zvýšit provozní efektivitu celého chladicího řetězce.


Řešení bez diesel motoru

Závazek společnosti Carrier Transicold ke snižování emisí bude představen prostřednictvím řady výkonných bezmotorových řešení, která provozovatelům poskytují nákladově efektivní způsob, jak splnit stále přísnější emisní nařízení ve městech, přičemž současně snižují náklady na údržbu a přispívají k úspoře paliva.


Udržitelné alternativní zdroje energie

Hydroelektrický napájecí zdroj ECO-DRIVE je pouze jedním z alternativních zdrojů energie od společnosti Carrier Transicold, který zákazníkům přináší flexibilní možnosti napájení. Dalším je nové alternativní řešení, které společnost Carrier Transicold představí na veletrhu IAA. Tato novinka mezi návěsovými systémy využívá výkon generovaný nápravami vozidla i kinetickou energii vznikající při brzdění, které převádí na elektrickou energii pro dobíjení baterií. Systém lze během parkování rovněž připojit k elektrické síti.


Špičková spolehlivost pro lehká užitková vozidla (LCV)

Pro lehká užitková vozidla (LCV) představuje společnost Carrier Transicold jednotku Pulsor® 600 MT – jednu z mnoha vysoce výkonných jednoteplotních či víceteplotních jednotek, která je ideálně vhodná pro přepravu mimořádně citlivého zboží, např. léčiv.


Kampaň Move Your Senses

Každý ze smyslů vás může provázet při rozhodování o kvalitě a čerstvosti spotřebního zboží. Společnost Carrier Transicold Europe zahájí na veletrhu IAA Commercial Vehicle 2018 svoji novou kampaň s názvem „Move Your Senses“ zaměřenou na klíčovou roli, kterou chladírenská doprava v tomto ohledu hraje. K nastartování této kampaně zveme návštěvníky, aby si v našem stánku vyzkoušeli své smysly v interaktivním kvízu o ceny. Navštivte stánek E15 v hale 27 a uvidíte sami. Další informace o společnosti Carrier Transicold a jejích výrobcích a službách naleznete na stránkách www.carriertransicold.eu. Sledujte Carrier Transicold na Twitteru: @SmartColdChain.


O společnosti Carrier Transicold

Společnost Carrier Transicold pomáhá zlepšovat přepravu a zasílání nákladů vyžadujících řízenou teplotu díky kompletní řadě vybavení a služeb určených pro chladírenskou dopravu a přehled o studeném řetězci. Více než 45 let je společnost Carrier Transicold čelním výrobcem dodávajícím zákazníkům na celém světě moderní, energeticky efektivní a ekologicky udržitelné kontejnerové chladicí systémy a generátorové soupravy, jednotky s pohonem od motoru vozidla i jednotky s vlastním vznětovým motorem a návěsové chladicí systémy. Společnost Carrier Transicold je součástí korporace UTC Climate, Controls & Security, což je jedna ze společností koncernu United Technologies Corp., předního poskytovatele řešení v leteckém a stavebním průmyslu po celém světě. Další informace naleznete na adrese www.carriertransicold.eu. Sledujte Carrier na Twitteru: @SmartColdChain.