Představení inovativní nabídky společnosti Carrier Transicold na veletrhu Solutrans 2019

LYON, France -

Navštivte stánek 4J195

Společnost Carrier Transicold na veletrhu Solutrans 2019 představuje množství efektivních, udržitelných a inovativních výrobků a řešení, které přinášejí výhody zákazníkům v oblasti chladírenské přepravy. Společnost Carrier Transicold je součástí společnosti Carrier, čelního globálního poskytovatele technologií v oblastech vzduchotechniky, chlazení, požárního zabezpečení a automatizace budov.

Vector® HE 19: přívěsové systémy s teplotní regulací příští generace

Ve světové premiéře byla na veletrhu Solutrans představena jednotka Vector HE 19 ve víceteplotní verzi s certifikací PIEK, opatřená novým, moderním designem, který zahrnuje řadu inovací a významně zvyšuje provozní efektivitu. Přináší zlepšení spotřeby paliva až o 30 %, snížení hmotnosti jednotky o 10 % a optimalizaci konstrukce, která snižuje nároky na údržbu¹.

Řada Supra® pro nákladní automobily je ukázkou síly, výkonu a odolnosti

Rovněž vystavované výrobky rodiny Supra pro nákladní automobily zahrnují tři řady a modely. Standardní řada Supra® zahrnuje jednotky pro montáž v přední části vozidla. Řada Supra U obsahuje jednotky pro spodní montáž a dva nové modely: Supra 900U a 1100U. A model Supra CNG, který od roku 2017 získal již čtyři ocenění za inovace, využívá stlačený zemní plyn a má certifikaci PIEK díky provozu s hlučností pod 60 dB(A). Kromě toho pohon na zemní plyn významně snižuje znečišťující emise – až o 95 % částicových emisí a až o 20 % méně emisí CO2.

Spolupráce při inovaci pro návěsy: projekt Chéreau ROAD

V rámci projektu Refrigerated Optimized Advanced Design (ROAD) se společností Chéreau, evropským výrobcem změřeným na konstrukci a výrobu karosérií pro chladírenské nákladní automobily, vytvořila společnost Carrier Transicold bezmotorovou chladicí jednotku pro návěsy, která využívá přírodní chladivo (CO2); minimalizuje tak dopad na životní prostředí. Projekt ROAD je projekt spolupráce s dvojím cílem – usiluje o snížení dopadu návěsů na životní prostředí a snaží se zlepšit provozní podmínky s ohledem na ergonomii a bezpečnost. Návěs ROAD je na veletrhu vystaven ve stánku 4L196 společnosti Chéreau. uchází se rovněž o ocenění I-nnovations Awards udělované na veletrhu Solutrans 2019.

Flexibilní řešení napájení od společnosti Carrier Transicold

Závazkem společnosti Carrier Transicold je snižování emisí díky nabídce flexibilních možností napájení, mezi něž patří alternativní řešení zdrojů energie pro elektrické chladicí jednotky. Tato nabídka zahrnuje hydroelektrický modul ECO-DRIVE™, který napájí výrobky bezmotorové řady a také vývoj nových zdrojů energie, jako je flexibilní systém využití energie z náprav a ukládání této energie do baterie pro napájení jednotky.

eSolutions™: pokročilé možnosti připojení pro zlepšení efektivity studeného řetězce

Nový balíček řešení konektivity eSolutions od společnosti Carrier Transicold představuje pokročilou platformu telematiky navrženou s cílem vylepšit viditelnost produktu, kontrolovat provozní náklady a zvýšit provozní efektivitu celého studeného řetězce.

Podívejte se, jak společnost Carrier Transicold působí na vaše smysly

Součástí výstavy pro návštěvníky veletrhu Solutrans je rovněž interaktivní kampaň společnosti Carrier Transicold s názvem „Move Your Senses“. Ukazuje, jakým způsobem chladírenská řešení od společnosti Carrier Transicold hrají nedílnou roli při přepravě produktů, které každodenně stimulují naše smysly.

Další informace o společnosti Carrier Transicold a jejích výrobcích a službách naleznete na stránkách www.carriertransicold.cs. Sledujte Carrier Transicold na Twitteru: @SmartColdChain.

O společnosti Carrier Transicold
Společnost Carrier Transicold pomáhá zlepšovat přepravu a zasílání nákladů vyžadujících řízenou teplotu díky kompletní řadě zařízení a služeb určených pro chladírenskou přepravu a přehled o studeném řetězci. Více než 45 let je společnost Carrier Transicold čelním výrobcem, který zákazníkům na celém světě dodává moderní, energeticky efektivní a ekologicky udržitelné kontejnerové chladicí systémy a generátorové soupravy, jednotky s pohonem od motoru vozidla i jednotky s vlastním vznětovým motorem a chladicí systémy pro přípojná vozidla. Společnost Carrier Transicold je součástí společnosti Carrier, čelního globálního poskytovatele technologií v oblastech vzduchotechniky, chlazení, požárního zabezpečení a automatizace budov. Další informace o společnosti Carrier Transicold a jejích výrobcích a službách naleznete na stránkách www.carriertransicold.cs. Sledujte Carrier Transicold na Twitteru: @SmartColdChain.

  1. V porovnání se stávající jednotkou Carrier Transicold Vector® 1950
  2. Všechny technické údaje jsou založeny na porovnání mezi prototypem jednotky Supra® s motorem na stlačený zemní plyn a jednotkou Supra® 1250 poháněnou vznětovým motorem