Řešení eSolutions™ od společnosti Carrier Transicold: představení nové úrovně propojeného chlazení na veletrhu Solutrans 2019

LYON, France -

Navštivte stánek 4J195

Společnost Carrier Transicold představuje svůj balíček komunikačních řešení eSolutions™ na mezinárodním dopravním veletrhu Solutrans 2019. Řešení eSolutions představuje pokročilý nástroj telematiky, který byl navržen s cílem vylepšit viditelnost produktů, kontrolovat provozní náklady a zvýšit provozní efektivitu celého studeného řetězce. Společnost Carrier Transicold je součástí společnosti Carrier, předního globálního poskytovatele technologií v oblastech vzduchotechniky, chlazení, požárního zabezpečení a automatizace budov.

Společnost Carrier Transicold vyvinula novou platformu eSolutions, která umožňuje inteligentní monitorování připojených systémů chlazení z kteréhokoli místa na světě a poskytuje výrobcům, řidičům, dispečerům i prodejcům klíčové informace o přepravovaných produktech a přepravujících vozidlech.

„Řešení eSolutions je důležitým krokem vpřed v rámci naší nabídky propojených systémů chlazení,“ říká Bertrand Gueguen, prezident oddělení mezinárodní nákladní přepravy společnosti Carrier Transicold. „Dává naším zákazníkům možnost monitorovat, sledovat a řídit všechny chladicí jednotky z libovolného připojeného zařízení kdekoli na světě – navíc jsme zavedli řadu funkcí, které mají okamžitý přínos pro jejich podnikání.“

Nový software eSolutions, který je přístupný prostřednictvím počítače, chytrého telefonu či tabletu, poskytuje provozovatelům nepřetržitý přístup k velkému množství cenných dat o jejich chladicích systémech. Patří sem mimo jiné:

  • vzdálené monitorování teploty,
  • obousměrné řízení provozu a možnosti kontroly,
  • podrobné zprávy o servisu a využití,
    • lokalizační služby geofencing,
    • provozní alarmy.

K dispozici jsou dva balíčky řešení eSolutions – Access, a Premium – každý z nich poskytuje různou úroveň dostupných dat a funkcí. Balíček Access poskytuje manažerům vozových parků funkce potřebné pro jejich podnikovou činnost, včetně monitorování teploty, geolokalizace a zpráv o servisu a využití. balíček Premium tuto nabídku dále rozšiřuje o možnosti dálkového řízení jednotky a rozšířeného přístupu k funkcím souvisejícím se servisem a regulací.

Každý balíček je plně přístupný prostřednictvím standardního webového prohlížeče a zahrnuje instalaci boxu integrovaného do chladicí jednotky, který slouží ke sběru, sdílení a analýze dat o studeném řetězci.

Další informace o společnosti Carrier Transicold a jejích výrobcích a službách naleznete na stránkách www.carriertransicold.cs. Sledujte Carrier Transicold na Twitteru: @SmartColdChain.

O společnosti Carrier Transicold
Společnost Carrier Transicold pomáhá zlepšovat přepravu a zasílání nákladů vyžadujících řízenou teplotu díky kompletní řadě zařízení a služeb určených pro chladírenskou přepravu a přehled o studeném řetězci. Více než 45 let je společnost Carrier Transicold čelním výrobcem, který zákazníkům na celém světě dodává moderní, energeticky efektivní a ekologicky udržitelné kontejnerové chladicí systémy a generátorové soupravy, jednotky s pohonem od motoru vozidla i jednotky s vlastním vznětovým motorem a chladicí systémy pro přípojná vozidla. Společnost Carrier Transicold je součástí společnosti Carrier, čelního globálního poskytovatele technologií v oblastech vzduchotechniky, chlazení, požárního zabezpečení a automatizace budov. Další informace o společnosti Carrier Transicold a jejích výrobcích a službách naleznete na stránkách www.carriertransicold.cs. Sledujte Carrier Transicold na Twitteru: @SmartColdChain.