System eSolutions™ firmy Carrier Transicold: następny poziom inteligentnego chłodzenia na targach Solutrans 2019

LYON, France -

Odwiedź stoisko 4J195

Carrier Transicold prezentuje swój pakiet rozwiązań w zakresie łączności eSolutions™ na międzynarodowych targach rozwiązań transportowych Solutrans 2019. Zaawansowane narzędzie telematyczne ma na celu poprawę widoczności produktów, zarządzanie kosztami operacyjnymi oraz zwiększenie sprawności operacyjnej w całym łańcuchu chłodniczym. Carrier Transicold należy do koncernu Carrier, wiodącego globalnego dostawcy innowacyjnych technologii grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych (HVAC), a także chłodniczych, przeciwpożarowych oraz z zakresu bezpieczeństwa i automatyzacji budynków.

Firma Carrier Transicold opracowała nową platformę eSolutions, aby w sposób inteligentny monitorować podłączone systemy chłodnicze z dowolnego miejsca na świecie, przekazując producentom, kierowcom, menedżerom transportu i sprzedawcom detalicznym informacje dotyczące przewożonych produktów i przewożących je pojazdów.

„eSolutions to poważny krok naprzód w naszej ofercie inteligentnego chłodzenia” – stwierdził Bertrand Gueguen, prezes firmy Truck/Trailer International, Carrier Transicold. „Zapewnia on naszym klientom możliwość monitorowania, śledzenia i obsługiwania jednostek chłodniczych z dowolnego urządzenia podłączonego w dowolnym miejscu na świecie. Ponadto wprowadziliśmy szereg funkcji, które zapewnią zwiększenie wartości ich działalności w czasie rzeczywistym.”

Nowe oprogramowanie eSolutions jest dostępne z komputera, smartfona lub tabletu i zapewnia użytkownikom nieprzerwany dostęp do dużej liczby cennych danych dotyczących systemów chłodniczych obejmujących:

  • zdalne monitorowanie temperatury,
  • dwukierunkowe zarządzanie operacyjne i możliwości kontroli,
  • dogłębne raporty z obsługi i wykorzystania,
    • geofencing,
    • alarmy operacyjne.

Pakiet eSolutions jest dostępny w dwóch wersjach – Access i Premium – z których każda zapewnia różne poziomy dostępnych danych i funkcji. Pakiet Access zawiera funkcje przeznaczone dla menedżerów floty obejmujące monitorowanie temperatury, geolokalizację, raporty z serwisów i wykorzystania. Pakiet Premium dodatkowo zapewnia możliwość zdalnego kontrolowania agregatu i oferuje dodatkowy dostęp do funkcji dotyczących obsługi i regulacji.

Każdy pakiet jest całkowicie dostępny za pomocą standardowej przeglądarki internetowej i obejmuje instalację sterownika w agregacie chłodniczym w celu zbierania, udostępniania i analizowania danych dotyczących łańcucha chłodniczego.

Więcej informacji na temat firmy Carrier Transicold oraz jej produktów i usług można uzyskać na stronie www.carriertransicold.pl. Śledź Carrier Transicold na Twitterze: @SmartColdChain.

O firmie Carrier Transicold
Firma Carrier Transicold pomaga w usprawnieniu transportu i dostaw towarów wymagających przewozów w ściśle określonych temperaturach, zapewniając kompletną linię urządzeń i usług do transportu chłodniczego oraz podgląd łańcucha chłodniczego. Od ponad 45 lat firma Carrier Transicold jest liderem w swojej branży, dostarczając klientom z całego świata zaawansowane, energooszczędne i przyjazne dla środowiska chłodnicze agregaty kontenerowe oraz zestawy generatorów, agregaty do samochodów dostawczych, ciężarowych, jak również naczep chłodniczych. Carrier Transicold należy do koncernu Carrier, wiodącego globalnego dostawcy innowacyjnych technologii HVAC, chłodniczych, przeciwpożarowych oraz z zakresu bezpieczeństwa i automatyzacji budynków. Więcej informacji można znaleźć na stronie stronie www.carriertransicold.pl. Śledź Carrier na Twitterze: @SmartColdChain.