Carrier Transicold ogłasza korektę cen agregatów chłodniczych do samochodów ciężarowych i naczep w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce

RUEIL-MALMAISON, FRANCE -

Z dniem 1 stycznia 2022 r. firma Carrier Transicold podniesie ceny na wszystkie kategorie agregatów chłodniczych do samochodów ciężarowych i przyczep w regionach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Rosji.

Korekta ta wynika z połączenia czynników globalnych, w tym bezprecedensowego wzrostu cen surowców i transportu towarowego.

Firma Carrier Transicold jest zaangażowana w dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług serwisowych, aby pomagać naszym klientom zwiększyć wydajność operacyjną w ich flotach.

O firmie Carrier Transicold
Firma Carrier Transicold pomaga w usprawnieniu transportu i dostaw towarów wymagających przewozów w ściśle określonych temperaturach, zapewniając kompletną linię urządzeń i usług do transportu chłodniczego oraz podgląd łańcucha chłodniczego. Od ponad 50 lat firma Carrier Transicold jest liderem w swojej branży, dostarczając klientom z całego świata zaawansowane, energooszczędne i przyjazne dla środowiska chłodnicze agregaty kontenerowe oraz zestawy generatorów, agregaty do samochodów dostawczych, ciężarowych, jak również naczep chłodniczych. Carrier Transicold należy do koncernu Carrier Global Corporation, który jest czołowym globalnym dostawcą zdrowych, bezpiecznych i zrównoważonych rozwiązań dla budynków oraz łańcucha chłodniczego. Więcej informacji można znaleźć na stronie carriertransicold.pl. Śledź Carrier na Twitterze: @SmartColdChain.