Carrier Transicold informuje o wzroście cen we wszystkich kategoriach urządzeń chłodniczych

Oct 9, 2017

RUEIL-MALMAISON, France

Z dniem 1 stycznia 2018 r. Carrier Transicold dostosuje ceny wszystkich kategorii urządzeń chłodniczych w regionach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Rosji.

Dla dobra swoich klientów Carrier Transicold dołożył wszelkich starań, aby ograniczyć wpływ presji inflacyjnej na ceny w ostatnich 3 latach. Niestety, wzrost cen większości surowców, kosztów transportu i pracy sprawia, że Carrier Transicold stanął przed koniecznością podniesienia cen swoich wyrobów.

Carrier Transicold zobowiązuje się do zapewnienia wysokiej jakości produktów i usług w celu znacznego obniżenia kosztów obsługi klientów. Nasze działy sprzedaży, marketingu i zespołów technicznych nieustannie podejmują działania w celu doskonalenia naszych produktów i usług.

O firmie Carrier Transicold

Firma Carrier Transicold pomaga w usprawnieniu transportu i dostaw towarów wymagających przewozów w ściśle określonych temperaturach, zapewniając kompletną linię urządzeń i usług do transportu chłodniczego oraz przejrzystość łańcucha chłodniczego. Od ponad 45 lat firma Carrier Transicold jest liderem w swojej branży, dostarczając klientom z całego świata zaawansowane, energooszczędne i przyjazne dla środowiska chłodnicze agregaty kontenerowe oraz zestawy generatorów, agregaty do samochodów dostawczych, ciężarowych, jak również naczep chłodniczych. Firma Carrier Transicold jest częścią spółki UTC Building & Industrial Systems, jednostki należącej do korporacji United Technologies Corp., głównego dostawcy urządzeń dla przemysłu kosmonautycznego i budowlanego na całym świecie. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.carriertransicold.eu. Śledź Carrier na Twitterze: @SmartColdChain.