Technik farmaceutyczny w chłodniPrzemysł farmaceutyczny i przetwórczy jest odpowiedzialny za opracowywanie produktów, które poprawiają i upraszczają życie ludzkie — od wytwarzania leków po produkcję chemikaliów i materiałów, takich jak tworzywa sztuczne i papier. Do tego niezbędne są niezawodne i wysokowydajne systemy chłodzenia i ogrzewania. Firma Carrier oferuje szereg innowacyjnych rozwiązań odpowiadających różnorodnym potrzebom tej branży, w tym systemy chłodnicze do mrożenia i chłodzenia procesowego i produkcyjnego, pompy ciepła do ciepłej wody i ogrzewania oraz połączenie tych systemów do jednoczesnej pracy.

Nasz zespół specjalistów ma doświadczenie w ścisłej współpracy z klientami i firmami powiązanymi, zapewniając wybór optymalnego rozwiązania do ich konkretnego zastosowania. W firmie Carrier rozumiemy znaczenie posiadania niezawodnych i wydajnych systemów chłodzenia i ogrzewania w przemyśle farmaceutycznym i przetwórczym umożliwiających uzyskanie wysokiej jakości produktu końcowego.

Zaufaj firmie Carrier, która dostarczy wysokiej jakości rozwiązania wspierające rozwój produktów poprawiających i ułatwiających ludzkie życie.