Systemy ogrzewania CO2W miarę jak coraz większa uwaga świata skupia się na zrównoważonym rozwoju, rośnie pilna potrzeba przyspieszenia sposobu wytwarzania ciepła we wszystkich sektorach. Tradycyjne urządzenia opalane gazem mają istotny wpływ na środowisko, dlatego firma Carrier opracowała gamę pomp ciepła CO2, aby wspierać globalne wysiłki na rzecz dekarbonizacji i elektryfikacji wytwarzania ciepła do różnych zastosowań.

Pompy ciepła CO2 firmy Carrier zostały zaprojektowane do pracy z najbardziej naturalnym i wszechstronnym czynnikiem chłodniczym oraz mają najniższy możliwy wpływ na środowisko. Mogą dostarczać od jednej do trzech temperatur jednocześnie, sięgających 90°C, dzięki czemu nadają się do szerokiego zakresu zastosowań, w tym do ciepłownictwa, i mogą zastąpić urządzenia opalane gazem. Nasze pompy ciepła są dostępne w wersjach o mocy od 40 kW do 2,2 MW w jednym urządzeniu.

Jeśli stosujesz ogrzewanie i chcesz wesprzeć dekarbonizację, pompy ciepła CO2 firmy Carrier są najbardziej zrównoważonym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych najnowocześniejszych produktach i usługach oraz o tym, jak możemy pomóc Twojej firmie rozwijać się, minimalizując jednocześnie jej wpływ na środowisko.