Skip to main content
carrier-engineer-working-on-cad_c

KARIERA

Nie podążaj za przywódcą — Ty możesz nim zostać. Podejmij się kariery w firmie Carrier, która jest światowym liderem w dziedzinie produkcji rozwiązań grzewczych, chłodzących i klimatyzacji.

Doskonałość podczas pracy

Niezależnie od tego, czy celem jest konserwacja fresków na stropie Kaplicy Sykstyńskiej, nowatorski system ogrzewania basenów dla pływaków światowej klasy, czy też przewodzenie idei budownictwa ekologicznego w niektórych z najbardziej zaawansowanych miast świata, pracownicy firmy Carrier są w tym miejscu.

Każdego dnia zespół firmy Carrier pracuje nad rozwiązaniem wyjątkowych i pasjonujących wyzwań na całym świecie w zakresie ogrzewania, klimatyzacji i chłodzenia.

Możliwości zawodowe

Pozycja światowego lidera i nowatorstwo wymaga szerokiego zestawu talentów i umiejętności. Dla firmy Carrier oznacza to zebranie razem najlepszych na świecie specjalistów od inżynierii projektowej, produkcji, technologii informacyjnej, finansowości, organizacji pracy, sprzedaży i marketingu.

Twoja kariera jest w twoich rękach

Firma Carrier stara się przyciągnąć i zatrzymać przy sobie osoby o talentach na światowym poziomie. Dlatego właśnie wspieramy naszych pracowników we wzięciu swojej kariery we własne ręce. Niezależnie od rodzaju stanowiska, zapewniamy szkolenia, dostęp do zaawansowanej wiedzy i możliwości awansu pozwalające na pięcie się po szczeblach kariery. Koniec końców, pracownicy przodującej firmy na świecie powinni rozwijać swoją karierę, tak jak tego chcą.

Nacisk na różnorodność

Firma Carrier wie, że różnorodność oferty i umiejętność dostosowania się do klientów z całego świata wymaga równie różnorodnego personelu pracowników. Firma Carrier, postępując zgodnie z duchem swoich podstawowych wartości, które obejmują zróżnicowanie kulturowe i osobowe, zachęca do wyrażania nowych idei oraz różnych punktów widzenia na wszystkich poziomach firmy. W ten sposób żaden głos nie zostanie pominięty, a każdy będzie mieć możliwość wywarcia wpływu na przemysł całego świata. Rozumiemy, że duże zaangażowanie pracowników jest jedyną drogą do zachowania dziedzictwa nowatorskiego myślenia.

willis-carrier-notebook-page_c willis-carrier-notebook-page
DLACZEGO CARRIER

Kultura firmy Carrier to przywództwo, nowatorstwo i zrównoważony rozwój. Dzięki naszemu globalnemu zasięgowi i przykładaniu wagi do zaangażowania pracowników każdy członek firmy Carrier ma możliwość rozwoju, uczenia się i polepszenia swojej kariery.

Globalny zasięg

Pracownicy firmy Carrier mają świat na wyciągnięcie ręki dzięki wsparciu prawie 53 000 pracowników działających w 180 krajach. Wspólne skupienie się na rozwiązywaniu światowych wyzwań pozwala różnorodnej sile roboczej firmy Carrier nadal wywierać wpływ na każdą część świata.

Lokalne zaangażowanie

Firma Carrier ma charakter międzynarodowy, ale doceniamy również znaczenie lokalnego zaangażowania. Ma to dla nas znaczenie, czy nasi pracownicy angażują się w działanie społeczności, w której żyją i pracują. Dlatego właśnie firma Carrier z dumą wspiera wolontariat i działalność charytatywną pod wieloma różnymi postaciami.

Kariery zbudowane na zaangażowaniu i wartościach

Firma Carrier, która powstała dzięki dziedzictwu nowatorstwa i przywództwa, jest nastawiona na rozwój technologiczny, docenia znaczenie indywidualnego rozwoju pracowników i dbałości o klienta na rzecz jakości swojej pracy. Jako pionier odpowiedzialności socjalnej i zarządzania przy dbałości o środowisko, firma Carrier stosuje ideę zrównoważonego rozwoju w każdym swoim działaniu. Ochrona środowiska naturalnego i ograniczenie zużycia ograniczonych zasobów na ziemi to centralne założenia naszej działalności biznesowej. Poważnie traktujemy naszą rolę jako naturalnego lidera.

Duże możliwości biznesowe

Firmy United Technologies Corporation i Carrier stale zajmują miejsce pośród najważniejszych firm i marek na świecie, prowadząc niezwykle skuteczne działania na każdym rynku, w których istnieją. Niezależnie od warunków ekonomicznych, realizujemy dynamiczną politykę wydajności i zapewniamy naszym udziałowcom stabilność ich inwestycji.