Kariera

Nie podążaj za przywódcą — Ty możesz nim zostać. Podejmij się kariery w firmie Carrier, która jest światowym liderem w dziedzinie produkcji rozwiązań grzewczych, chłodzących i klimatyzacji.

Doskonałość podczas pracy

Niezależnie od tego, czy celem jest konserwacja fresków na stropie Kaplicy Sykstyńskiej, nowatorski system ogrzewania basenów dla pływaków światowej klasy, czy też przewodzenie idei budownictwa ekologicznego w niektórych z najbardziej zaawansowanych miast świata, pracownicy firmy Carrier są w tym miejscu.

Każdego dnia zespół firmy Carrier pracuje nad rozwiązaniem wyjątkowych i pasjonujących wyzwań na całym świecie w zakresie ogrzewania, klimatyzacji i chłodzenia.

Możliwości zawodowe

Pozycja światowego lidera i nowatorstwo wymaga szerokiego zestawu talentów i umiejętności. Dla firmy Carrier oznacza to zebranie razem najlepszych na świecie specjalistów od inżynierii projektowej, produkcji, technologii informacyjnej, finansowości, organizacji pracy, sprzedaży i marketingu.

Twoja kariera jest w twoich rękach

Firma Carrier stara się przyciągnąć i zatrzymać przy sobie osoby o talentach na światowym poziomie. Dlatego właśnie wspieramy naszych pracowników we wzięciu swojej kariery we własne ręce. Niezależnie od rodzaju stanowiska, zapewniamy szkolenia, dostęp do zaawansowanej wiedzy i możliwości awansu pozwalające na pięcie się po szczeblach kariery. Koniec końców, pracownicy przodującej firmy na świecie powinni rozwijać swoją karierę, tak jak tego chcą.

Nacisk na różnorodność

Firma Carrier wie, że różnorodność oferty i umiejętność dostosowania się do klientów z całego świata wymaga równie różnorodnego personelu pracowników. Firma Carrier, postępując zgodnie z duchem swoich podstawowych wartości, które obejmują zróżnicowanie kulturowe i osobowe, zachęca do wyrażania nowych idei oraz różnych punktów widzenia na wszystkich poziomach firmy. W ten sposób żaden głos nie zostanie pominięty, a każdy będzie mieć możliwość wywarcia wpływu na przemysł całego świata. Rozumiemy, że duże zaangażowanie pracowników jest jedyną drogą do zachowania dziedzictwa nowatorskiego myślenia.