Skip to main content
woman-in-call-center-B

Serwis I Wsparcie

Wsparcie każdego dnia, wszędzie.

Pozbądź się problemów i polepsz wydajność pracy dzięki serwisowi i wsparciu firmy Carrier.

We współczesnych sklepach z artykułami żywnościowymi wydajność systemów chłodniczych wywiera istotny wpływ na przychody. Firma Carrier wie o tym, dlatego oferuje usługi z zakresu serwisu i wsparcia, które pozwolą uzyskać optymalną wydajność pracy, począwszy od pierwszego dnia do końca eksploatacji urządzenia.

Oferty serwisowe powstały z myślą o jednej rzeczy: o każdym sklepie detalicznym z artykułami żywnościowymi.

Firma Carrier zyskała sobie reputację światowego lidera w dziedzinie projektowania i produkcji instalacji chłodniczych pod klucz stosowanych w branży dystrybucji żywności. Za jednakowo istotne uważamy nasze starania o utrzymanie jakości instalacji i zachowanie zrównoważonej wydajności.

Niezależnie od tego gdzie jesteś, istnieje duża szansa, że firma Carrier zaznaczyła tam swoją obecność. Nasza działalność rozciąga się na ponad 20 krajów, uwzględniając regionalne i lokalne oddziały firmy w całej Europie. Ponadto nasz zespół liczy ponad 1000 wysoko wykwalifikowanych serwisantów, którzy świadczą swoje usługi całodobowo przez wszystkie dni roku, przeprowadzając prace serwisowe u klienta. Dysponując takimi zasobami, firma Carrier może z dumą dbać o ponad 20 000 sklepów zgodnie z zawartymi umowami serwisowymi.

W firmie Carrier serwis oznacza coś więcej niż tylko możliwość skontaktowania się z firmą w razie problemów technicznych lub konieczności naprawy. Oprócz całodobowej pomocy świadczonej przez 7 dni w tygodniu za pośrednictwem firmowego centrum serwisowego, firma Carrier oferuje również kompleksowy, długofalowy program konserwacji i obsługi, usługi zdalnego monitoringu, usług z zakresu zarządzania energią oraz zachowania zgodności z przepisami. Zapewniamy również porady eksperckie z zakresu utrzymania maksymalnej wydajności instalacji naszych klientów przez cały okres ich eksploatacji, różne poziomy usprawnień i pakiety modernizacji koncentrujące się na zmniejszeniu kosztów eksploatacji, oszczędności energii i wydajności pracy.

Jako nasz partner biznesowy możesz zaufać nam w kwestii opracowania odpowiedniego programu konserwacji, który będzie spełniać zarówno oczekiwania klientów, jak i wymagania kierownictwa sklepów.

Niezależnie od tego, czy serwis jest powadzony w miejscu klienta, czy też zdalnie, czy chodzi o naprawę, czy też o ekspertyzę, nową instalację albo modernizację, zawsze można liczyć na to, że dzięki usługom firmy Carrier uzyskasz maksimum z Twoich systemów chłodniczych.

Dzięki firmie Carrier potrzebne części zamienne są zawsze w zasięgu ręki.

W kwestii części zamiennych rzeczą, która wyróżnia usługi oferowane przez firmę Carrier, jest znakomity łańcuch dostaw. Nasz Centralny Dział Części dba o to, aby większość części była dostarcza na miejsce pracy w ciągu kilku dni. Krytyczne części są w rzeczywistości składowane w magazynie, tak aby można je było wysłać w czasie kilku godzin do serwisowanej instalacji klienta.

Przechowujemy części zamienne dla każdego istniejącego modelu mebla i agregatu firmy Carrier, dbając w ten sposób o zasób części nawet po wielu latach od instalacji urządzenia.

Oprócz dostępu części, drugą ważną rzeczą stanowiącą o jakości usług serwisowych jest identyfikacja części. Dlatego nasi technicy serwisowi mają możliwość połączenia się z centralnym, wewnętrznym katalogiem części w celu łatwej identyfikacji, określenia i zamówienia wymaganych części. Centralny Dział Części w Europie zapewnia dodatkowe wsparcie w celu zapewnienia szybkiej identyfikacji i dostawcy wymaganych części.

Zamawianie części zamiennych w firmie Carrier jest jednako łatwe dla wszystkich klientów. Wystarczy skontaktować się lub odwiedzić miejscowy punkt serwisowy działu firmy Carrier.

W kwestii produktywności i skuteczności nasze usługi zdalne zapewniają pełną kontrolę.

Firma Carrier, jako europejski lider w dziedzinie technologii chłodzenia na potrzeby dystrybucji żywności, ułatwia każdemu klientowi utrzymanie systemu pod kontrolą, nawet jeśli mowa o dystansie setek kilometrów. Kluczem do tego jest nowatorska platforma e*Service firmy Carrier. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii oraz dużej liczby bezpiecznych serwerów znajdujących się w Niemczech platforma e*Service przez całą dobę gromadzi informacje zebrane z każdego podłączonego sklepu, wyszukując dane na temat zabezpieczenia żywności, wydajności roboczej i zużycia energii.

W przypadku klientów platforma e*Service otwiera drzwi do szeregu możliwości związanych z usługami zdalnymi oferowanymi przez firmę Carrier. Zalicza się do nich całodobowa możliwość kontaktu przez 7 dni w tygodniu, w trakcie którego eksperci z firmy Carrier, wyspecjalizowani w dziedzinie chłodzenia, nieprzerwanie monitorują warunki robocze sklepu w celu ustalenia metod optymalnego zabezpieczenie żywności i maksymalnie skutecznej reakcji.

Dzięki usłudze całodobowego kontaktu przez 7 dni w tygodniu w centrum platformy e*Service firma Carrier może odbierać informacje o alarmach systemowych, przeprowadzać diagnostykę i rozwiązywać problemy bez stawiania stopy w sklepie klienta. Rzecz jasna, jeśli problemy wymagają serwisu on-site, możemy szybko wysłać pracownika technicznego w celu rozwiązania problemu. To wszystko składa się na szybsze rozwiązywanie trudności i reagowanie na naglące sytuacje, mniejszą liczbę wizyt w przypadku problemów niższej wagi, a przede wszystkim mniej problemów na głowie klienta.

Platforma e*Service firmy Carrier zapewnia klientom dostęp do informacji o wydajności ich systemów chłodniczych o dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Nasz przyjazny dla użytkownika serwis internetowy zawiera przejrzystą wizualizację i opis danych dotyczących kluczowych wskaźników systemowych, w tym temperatury, nastaw operacyjnych i wydajności energetycznej.

Dzięki możliwości porównania wydajności w obrębie jednego, czy nawet kilku sklepów znacznie prostsze staje się ustalenie sposobów polepszenia pracy, ustanowienie priorytetów dla zasobów i wdrożenie działań korekcyjnych w celu zwiększenia wydajności. I najlepsza rzecz z tego wszystkiego — można to zrobić szybko i łatwo za pomocą własnego komputera lub smartfonu.

Wkładamy wiele energii w to, aby nasi klienci zużywali mniej energii.

Niemal każda firma może dokonać prostego pomiaru zużycia energii. Ale to firma Carrier dysponuje doświadczeniem dotyczącym projektowania, konstruowania oraz instalacji systemów, które jest konieczne do zmniejszenia poboru energii w systemach chłodniczych przy zachowaniu świeżości i zabezpieczenia żywności.

Sklepy połączone z naszym centrum e*Service mogą łatwo skorzystać z doświadczenia firmy Carrier z zakresu wydajności energetycznej. Pierwszym etapem jest praca klienta z przedstawicielem serwisowym firmy Carrier, który ma na celu dostosować program usług energetycznych do sklepu lub sklepów klienta. Następnie nasi inżynierowie przeprowadzą analizę wydajności energetycznej na podstawie specjalnych algorytmów i naszej bazy danych e*Service.

Po zidentyfikowaniu problemów z wydajnością proponujemy, a następnie wdrażamy zalecane zmiany, które pozwolą na zminimalizowanie zużycia energii i maksymalizację wydajności. Na koniec za pośrednictwem systemu zdalnego połączenia monitorujemy i podtrzymujemy wprowadzone ulepszenia.

Te usługi stanowią dodatek do nowatorskich zestawów i ulepszeń stworzonych z myślą o zwiększeniu wydajności pracy poprzez redukcję zużycia energii. Na przykład, nasz zestaw oświetlenia LED i wentylatora EC do wyposażenia mebli chłodniczych z agregatem zewnętrznym pozwala zaoszczędzić do 60% kosztów ponoszonych w związku z oświetleniem i zużyciem energii.

Jest to tylko jeden z przykładów na to, jak firma Carrier angażuje się w polepszanie technologii chłodzenia, dostarczając rozwiązań i usług nakierowanych na wzrost wydajności i zrównoważony rozwój.

Nawet jeśli nie znasz wszystkich zasad, my ułatwimy ich przestrzeganie.

W ostatnich latach, w których centralne miejsce zajęły takie problemy, jak zanik warstwy ozonowej czy globalne ocieplenie, wiecznie zmieniające się przepisy prawne i próby wdrażania regulacji stały się częścią standardowej praktyki biznesowej. Tak jak rządy skupiają się na rozwiązywaniu kwestii dotyczących ochrony środowiska, firma Carrier skupia się na utrzymaniu działalności klientów w zgodności z przepisami.

Są to działania, które wykraczają poza projektowanie i produkcję rozwiązań z uwzględnieniem czynnika zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Nieprzerwanie rozwijamy technologię, która ułatwia klientom zachowanie tej zgodności. Przykładem tego jest nasza technologia elektronicznego monitorowania czynnika chłodniczego.

Europejskie przepisy dotyczące gazu fluorowego ustalają limity współczynnika wycieku czynników chłodniczych HFCi nakładają na sklepy obowiązek rejestrowania wielkości i częstotliwości uzupełniania używanego czynnika chłodniczego. Kiedyś pracownik techniczny ręcznie zapisywał wszystkie informacje w dzienniku, który często ulegał potem zgubieniu lub zmianie miejsca. Dzisiaj nasza aplikacja do smartfonów, umożliwiająca elektroniczne monitorowanie czynnika chłodniczego, pozwala na natychmiastowe zapisanie danych, a następnie na umieszczenie ich kopii zapasowej na bezpiecznych serwerach. W ten sposób można natychmiast zapoznać się z danymi dostępnymi online, łatwo i szybko porównując parametry modyfikacji.

A co najważniejsze, ta aplikacja pomaga w zachowaniu zgodności z przepisami dotyczącymi gazów fluorowanych i umożliwia przeprowadzenie szybkiego dostosowania do kolejnych zmian prawnych.

Rzecz jasna, nie wszystkie kwestie zgodności są związane z ochroną środowiska. Analiza zagrożeń i krytyczny punkt kontroli (HACCP) to zespół zaleceń dotyczących zabezpieczania żywności. Dobra wiadomość jest taka, że firma Carrier jest w stanie pomóc w tej sytuacji. Nasz bezprzewodowy system monitorowania temperatury i raportowania danych Smart Sensor jest tylko jednym z rozwiązań mających na celu zabezpieczenie produktów żywnościowych — nie wspominając już o kwestii zachowania zgodności z przepisami.

GLOBALNA FIRMA. LOKALNE ZAANGAŻOWANIE.
POŻEGNAJ TRADYCYJNE OGRZEWANIE. POZNAJ OSZCZĘDNOŚCI.
ROZMIEŚĆ SWOJE PRODUKTY W SKUTECZNY SPOSÓB.