Agregat chłodniczy CO2Agregaty chłodnicze CO2 firmy Carrier to wszechstronne i innowacyjne rozwiązanie zaspokajające potrzeby związane z chłodzeniem w szerokim zakresie zastosowań, takich jak logistyka, farmaceutyka i produkcja żywności. Przy temperaturach roboczych wahających się od temperatur dodatnich do ujemnych sięgających -40°C nasze agregaty chłodnicze zapewniają wydajność, efektywność energetyczną i niezawodność.

Nasze agregaty chłodnicze wykorzystują technologię 100% odzysku ciepła, maksymalnie zwiększając efektywność energetyczną i wydajność systemu. Wykorzystujemy CO2, naturalny czynnik chłodniczy, który ma niewielki wpływ na środowisko. Nasza technologia jest zrównoważona i przyszłościowa, co czyni ją idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy chcą zminimalizować swój ślad węglowy, ciesząc się jednocześnie niezawodnym i energetycznie efektywnym chłodzeniem. Oferujemy szeroką gamę agregatów chłodniczych o mocy od 30 kW do 1,9 MW w jednym urządzeniu, aby sprostać indywidualnym potrzebom naszych klientów.

Innowacja i zrównoważony rozwój znajdują się na czele wartości firmy Carrier. Nieustannie poszukujemy sposobów na doskonalenie naszej technologii, a nasze agregaty chłodnicze CO2 są tego najlepszym przykładem. Nasze agregaty chłodnicze stanowią zrównoważone i efektywne energetycznie rozwiązanie, a naszym celem jest zapewnianie klientom najwyższej wydajności i niezawodności. Agregaty chłodnicze CO2 firmy Carrier to zrównoważone, przyszłościowe rozwiązanie zaspokajające potrzeby w zakresie chłodzenia i wkład w globalne wysiłki na rzecz ograniczenia wpływu na środowisko.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami już dziś w sprawie szczegółów dotyczących naszych rozwiązań chłodniczych.