Jednostka ogrzewania i chłodzenia CO2Firma Carrier jest czołowym dostawcą wysoce efektywnych energetycznie systemów i usług mroźniczych, grzewczych i chłodniczych dla rynku przemysłowego. Oferujemy kompleksową gamę produktów z zakresu HVACR, które wytwarzają ciepłą i zimną wodę dla szerokiego zakresu sektorów — od dużych obiektów przemysłowych po gospodarstwa domowe na całym świecie.

W miarę ewolucji rynku HVACR firma Carrier wprowadzała nowe i innowacyjne technologie, które usprawniły funkcjonowanie i cykl życia naszych agregatów chłodniczych i pomp ciepła. Ponieważ zrównoważony rozwój oraz wpływ systemów ogrzewania i chłodzenia na środowisko stają się najwyższym priorytetem, podjęliśmy świadome działania, aby stosować naturalne czynniki chłodnicze o najniższym możliwym wpływie na globalne ocieplenie. Dlatego z dumą oferujemy kompleksową gamę agregatów chłodniczych i pomp ciepła, które wykorzystują całkowicie naturalny czynnik chłodniczy: CO2.

Jako światowy lider w branży HVACR zapewniamy samodzielne systemy ogrzewania i chłodzenia, lub połączenie obu, dostosowane do specyficznych potrzeb naszych klientów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych najnowocześniejszych produktach i usługach oraz o tym, jak możemy pomóc Twojej firmie rozwijać się, minimalizując jednocześnie jej wpływ na środowisko.

Kontakt